Ana Sayfa Şehirler Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Personel, Eleman, Memur, İşçi alımı yapacak. Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvurusu formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Gaziantep ilimizde faaliyet göstermekte olup, oldukça modern bir hastane olarak hizmet vermektedir. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan iş başvuru şartları ile iş başvurusu formu doldurmak için ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2020

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, hasta bakıcı alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı (Tekniker, Teknisyen) alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Personellerde Aranılan İş Başvurusu Şartları Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2020

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2020 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İş Başvurusu Formu Doldurmak için TIKLAYIN

Gaziantep İlimizden Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Bu yazımızda sizlere Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.


GAZİANTEP İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Gaziantep için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Gaziantep için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

11 Comments

 1. Metin öner

  28 Aralık 2019 at 17:38

  Mrb temizlik personeli olarak çalışa bilirim yardım ederseniz sevinirim 1990 doğumluyum

  Reply

 2. Mehmettan

  14 Ocak 2020 at 23:24

  Temizlik gorevlisinolarak calisa blirim

  Reply

 3. ibrahim halil babacan

  19 Ocak 2020 at 11:39

  B+A2 sınıfı ehliyet sahibiyim deneyimli şoförum temizlik personeli hasta bakıcısı olarakta calılışırım ACİL İŞ İHTİYACİM VAR

  Reply

 4. Sibel

  24 Mart 2020 at 21:40

  Acil olarak işe ihtiyacım var muhasebe, insan kaynakları yönetimi üzerinde eğitimleri var

  Reply

 5. Kasım

  14 Nisan 2020 at 15:51

  Tıbbı dokümantasyon ve sekreterlik mezunuyum yardımcı olabilirmisiniz

  Reply

 6. İbrahim güzel

  14 Mayıs 2020 at 07:14

  Temizlik bölümünde çalışmak isterim

  Reply

 7. Dilek Dalkan

  23 Temmuz 2020 at 15:25

  Hasta kabul kursunu bitirdim danışman veya sekreter olarak çalışabilirim işe ihtiyacım var

  Reply

 8. İbrahim Halil sever

  25 Temmuz 2020 at 12:57

  mrb.elektirik teknıkeri olarak çalısabilirim

  Reply

 9. Vedat

  6 Eylül 2020 at 22:41

  Temizlik görevlisiyim acil işe ihtiyacım var

  Reply

 10. Mehmet

  1 Ekim 2020 at 08:06

  Halandırma ustasıyım havalandırma sistemleri nin tüm bakımların dan anlarım işkur kaydım var

  Reply

 11. Sevgi

  16 Ekim 2020 at 00:56

  Hastanenin hemen karşısında oturuyorum temizlik personeli olarak çalışabilirim iki çocuğum var işe çok ihtiyacım var evim kira geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir