Ana Sayfa Özel Şirketler Acıbadem Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Acıbadem Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

2,680
Acıbadem Hastanesi iş ilanları

Acıbadem Sağlık Grubu, 1991 yılında kurulmuş olup, yıllar süren büyüme eğrisi ile günümüzde ülkemizin en değerli özel sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır. Günümüzde Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde 22 hastane, 20 tıp merkezinde 3500’ü aşkın doktor, 4 bini aşkın hemşire olmak üzere toplamda 22 bini aşkın personeli ile hizmet vermektedir. Donanımlı çalışanlı, ileri teknolojisi ve modern altyapısı ile tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan hastane ve tıp merkezlerine ihtiyaçları sebebi ile düzenli olarak personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yazımız devamında Acıbadem Sağlık Grubu iş ilanları, iş olanakları, iş imkanları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu Personel Eleman Alımı 2021

Adana, Altunizade, Ankara, Atakent, Bakırköy, Bodrum, Bursa, Eskişehir, Fulya, İnternational, Kadıköy, Kayseri, Kocaeli, Kozyatağı, Maslak, Taksim Acıbadem Hastaneleri ile Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, Bahçeşehir Tıp Merkezi Beylükdüzü Tıp Merkezi, Etiler Tıp Merkezi, Gemlik Tıp Merkezi, Göktürk Tıp Merkezi, Konur Cerrahi Tıp Merkezi, Zekeriyaköy Tıp Merkezi, Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde hizmet veren hastaneler ve tıp merkezleridir. Acıbadem Sağlık Grubu tüm bu hastane ve tıp merkezlerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları 2021

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yayınlanan ve yayınlanacak olan iş ilanları içinde; att, biyolog, doktor, hemşire, işe alım müdürü, sekreter, ambulans şoförü, tıbbi sekreter, şoför, aşçı yardımcısı, özel güvenlik görevlisi, teknisyen, yönetici asistanı, fatura kontrol yetkilisi, hasta bakıcı, eczacı, diş hekimi, iş yeri hekimi, pratisyen hekim, temizlik personeli, bulaşıkhane elemanı, aşçı ve aşçı yardımcısı, operasyon sorumlusu, gıda teknikeri, garson, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, bakım destek personeli gibi sayısız bay ve bayan adaylara özgü kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Bunların dışında yeni mezun ve deneyimli, deneyimsiz personellerin yanında eski hükümlü işçiler, stajyerler ve engelli personel alımları da yapılmaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu olan adaylar part time veya full time olarak bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedirler. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Acıbadem Sağlık Grubu İş Başvurusu 2021

Acıbadem Sağlık Grubu yani Acıbadem Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde ve kurumun kendi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile tüm bu açık iş pozisyonları görülebilir ve ilanlara dair başvuru şartları incelenerek ilanlara anında iş başvurusu yapılabilir. Akabinde insan kaynakları departmanı yapmış olduğunuz bu başvuruları detaylı olarak incelemekte ve ön başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi ve mülakat aşaması için çağırmaktadır. Burada adaylara yetkinlik bazlı mülakatların yanında mesleki, yabancı dil, genel yetenek seviyesini gösteren testler ile kişilik envanterleri adaylara uygulanmaktadır. Tüm bu aşamaları başarı ile geçen adaylara maaş, çalışma olanakları, çalışma saatleri ve sosyal olanaklar hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılır. Şayet yapılan teklifi kabul ederseniz Acıbadem Hastanesi bünyesinde çalışma olanağı elde edersiniz. Acıbadem Hastanesi işe alım süreci bu şekilde işlemektedir. Bu yazımızda Acıbadem Hastanesi iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://kariyer.acibadem.com.tr/Basvur”]TIKLAYIN[/link]

8 Comments

 1. Yadigar

  13 Temmuz 2018 at 00:44

  Merhaba ben adana yuregırde ikametgah edıyorum hasta bakımı sertifikam var uygun gorurseniz sizinle calişmak istıyorum.

  Reply

 2. Muhammed Emre islam

  25 Aralık 2019 at 18:07

  Merabalar ben Acil tıb Teknisyeniyim 15 aydır denizli 11.Komando birliğinde 1. basamak Sağlık hizmetlerinde revirin sorumlu çavuşu ve aynı zamandada askeriyenin ambulansını kullanıyordum bu konuda gereken tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum sizin gibi bir kurumlada çok çalışmak isterim

  Reply

 3. Uğur Karakurt

  18 Temmuz 2020 at 19:30

  Diyarbakır Devlet Hastanesinde Staj Gördüm Sağlık Meslek lisesi Mevzunuyum Servis Eczanesi, Genel Cerahi ,Pasuman Odasında Staj Gördüm Sizinle Birlikte Çalışmak İsterim. İlginiz İçin Teşekürler…

  Reply

 4. Ahmet ozen

  9 Şubat 2021 at 00:19

  Uskudar devlet hastanesi teknik birimi den emekliyim 32 yildir boya alci ustasi olarak calisiyorum ise ihtiyacaim var

  Reply

 5. Mehmet Ali deli

  13 Eylül 2021 at 12:10

  Ben hasta ve yaşlı bakım serfitika var
  İş ariyom

  Reply

 6. Rokıya

  18 Ekim 2021 at 16:08

  Merhaba efendım. Ben Amasya üniversitesi Sağlık bılımler fakültesi Hemşirelik bölüm mezunım. Hemşire açigi olursa sızınle çalişmak isterim teşekkür ederım şimdeden🙏

  Reply

 7. TURGAY DEMİRTAŞ

  8 Temmuz 2023 at 16:04

  1..AMBULANS SÖFÖRÜLÜK EĞİTİMİ
  2..TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ
  3..İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ
  4..CENAZE HİZMETLERİ EĞİTİMİ
  5..İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ EĞİTİMİ
  BEN TURGAY DEMİRTAŞ BENİM BUSERTİFİKALARIM VAR AMA
  BEN SUANDA İŞ ARIYORUM BANA UYGUN İŞ VARZA
  BEN ÇALISMAK İŞTİYORUM BENİM CEP..0 537 219 27 87

  Reply

 8. TURGAY DEMİRTAŞ

  8 Temmuz 2023 at 16:06

  1..AMBULANS SÖFÖRÜLÜK EĞİTİMİ
  2..TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ
  3..İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ
  4..CENAZE HİZMETLERİ EĞİTİMİ
  5..İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ EĞİTİMİ
  BEN TURGAY DEMİRTAŞ BENİM BU SERTİFİKALARIM VAR AMA
  BEN SUANDA İŞ ARIYORUM BANA UYGUN İŞ VARZA
  BEN ÇALISMAK İŞTİYORUM BENİM CEP..0 537 219 27 87

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…