Ana Sayfa Özel Şirketler Acıbadem Hastanesi Personel Alım İlanı

Acıbadem Hastanesi Personel Alım İlanı

130
Acıbadem Hastanesi

Acıbadem Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alım İlanı 2019

1991 yılında ilk hastanesini açan Acıbadem Sağlık Grubu, bugün genel amaçlı 21 hastane, 16 tıp merkezi ve poliklinikleri, merkez laboratuvarı, 3.500 hekim, 4.000 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanı ile yaygın bir biçimde Türkiye başta olmak üzere yurtdışı sağlık merkezileri ile hastalarına hizmet vermektedir. Acıbadem mevcut hastanelerinde görevlendirmek üzere çok sayıda hasta bakıcı, santral görevlisi, çağrı merkezi personeli, depo sorumlusu, engelli personel, şoför ve güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Yayınlanan ilanlara son başvuru tarihi 29 Aralık 2018 olarak açıklandı. Yayınlanan ilanlara başvuru formlarını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Hemşire Alım İlanı 2019

Hastanelerimiz bünyesine çok sayıda, Hemşirelik Lisans mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış hemşireler aranmaktadır. Hemşire personeli için hastane bünyesinde ücretsiz lojman imkanı bulunmaktadır.

Acıbadem Hastanesi Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2019

Adaylarda aranılan başlıca başvuru şartları; Güvenlik görevlisi sertifikası veya kartı olan, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip, Kontrol mekanizması rolünü üstlenerek olası sorunlara çözüm bulabilecek adaylar aranmakta.

Güvenlik görevlilerinin yapacağı işler arasında; Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, Sorumluluk alanındaki vakalara müdehale ederek, ilgili alanları bilgilendirmek, Hasta ve hasta yakınlarımızın taleplerini, birimlerden destek alarak karşılamak olarak belirtilmekte. Adaylarda herhangi bir tecrübe şartı aranmamakta.

Acıbadem Hastanesi Hasta Bakıcı Alım İlanı 2019

Adaylarda aranılan başlıca başvuru şartları; Lise veya önlisans mezunu, Tercihen hasta bakımı konusunda tecrübeli, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek hasta bakıcılar aranıyor.

Hasta bakım standartları ve uygulamaları doğrultusunda hemşirelik bakımı dışında kalan ve hasta güvenliği açısından risk oluşturmayan hasta bakım uygulamalarını sürdürmek; hemşire istemi ve denetimi doğrultusunda mobilizasyon, bakım uygulamaları, malzeme yönetim süreci, hasta refakati, hasta transferi, servis işleyişi uygulamalarını devam ettirmek görev ve sorumlulukları arasında yer almakta.

Acıbadem Hastanesi Depo Görevlisi Alım İlanı 2019

Acıbadem Sağlık Grubu lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere, En az lise mezunu, Bilgisayar bilgisine sahip, Depo yönetiminde tecrübeli, Vardiyalı çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, depo yetkilileri aranmakta.

Acıbadem Hastanesi Santral Görevlileri Alım İlanı 2019

Hastane bünyesine En az lise mezunu, Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hasta psikolojisine hitap edebilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek santral görevlileri aranmakta.

Adaylardan beklentiler; Kurumun iç ve dış haberleşme hizmetini gerçekleştirmek, Telefon trafiğini yönetmek ve mesajları iletmek, Telefon listelerini güncel tutmak ve bu konudaki soruları cevaplamak, Anons sisteminin eksiksiz yönetimini sağlamak, Telefon görüşmelerine ait yapılan raporlamaları ilgili sorumlulara iletmek başlıca görev ve sorumlulukları arasında.

Acıbadem Hastanesi Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı 2019

Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip Alo Acıbadem Çağrı Merkezi’ne yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde sürekli 18:00-24:00 ya da 24:00-08:00 saatleri arasında görev alacak İngilizce bilen ‘Çağrı Merkezi Yetkilisi‘ aramaktayız. Tercihen üniversite veya en az lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek adayların başvuruları beklenmekte.

Acıbadem Hastanesi Engelli Personel Alım İlanı 2019

Türkiye genelindeki hastanelerimize; MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyeti bakış açısıyla çalışabilecek Engelli Personel alımı gerçekleştirilecek.

Acıbadem Hastanesi Şoför Alım İlanı 2019

En az lise mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Temel bilgisayar kullanım becerilerine sahip, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Sorumluluk sahibi şoförler aranmakta.

Acıbadem Hastanesine Genel İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

  • Acıbadem Hastanesi Hemşire Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN
  • Acıbadem Hastanesi Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN
  • Acıbadem Hastanesi Şoför Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN
  • Acıbadem Hastanesi Santral Görevlisi Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN
  • Acıbadem Hastanesi Engelli Personel Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN
  • Acıbadem Hastanesi Depo Görevlisi Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN
  • Acıbadem Hastanesi Hasta Bakıcı Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN
  • Acıbadem Hastanesi Güvenlik Görevlisi Alım İlanına Başvurmak için TIKLAYIN

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…