Ana Sayfa Şehirler Adana Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

2,262
Adana Büyükşehir Belediyesi

Adana Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olup ülkenin önde gelen ticaret ve kültür merkezlerinden bir tanesidir. 2018 verilerine göre şehrin nüfusu 2 milyonun üzerindedir. Adana hem ülke içinden hemde ülke dışından göç alan ender  şehirlerimizdendir. Adana Büyükşehir Belediyesi yayımlamış olduğu açıklama ile yıl içerisinde belediye bünyesine çok sayıda eleman alımı, memur alımı, işçi alımı ve personel alımı yapılacağını duyurdu. Çok sayıda insanın istihdam edileceği bu alımlara dair ilanlar hakkındaki başvurusu formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, alımı yapılacak kadrolar ve iş talep formu gibi detayları yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 2021

Adana ülkemizde ilk sanayileşen şehirlerimizden biridir. Ayrıca maden yatakları bakımından oldukça zengin yer altı kaynaklara sahiptir. Kurum belediyecilik faaliyetlerinin yürütülmesi, alt yapı ve üst yapı hizmetlerinin aksatılmadan yerine getirilmesi anlamında çok sayıda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bağlamda belediye bünyesine her yıl düzenli olarak kurum içi ve kurum dışı işçi alımı, personel alımı, memur alımı, engelli ve eski hükümlü işçi alımı yapılmaktadır.

Adana Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; Personel, İşçi, Memur alımı ilanları, Engelli ve Eski hükümlü işçi alımı, temizlik işçisi alımı, beden işçisi alımı, güvenlik görevlisi alımı, daimi ve kadrolu işçi alımı, VHKİ alımı, Büro memuru alımı, Mühendis alımı, Veteriner alımı, Tekniker ve Teknisyen alımı, Sayman alımı, Muhasebeci alımı, Şoför alımı, Geçici işçi alımı, Sekreter alımı, Beyaz Masa Personeli alımı, Danışman alımı, Sosyolog alımı, Zabıta alımı, itfaiye Eri alımı, Sözleşmeli personel, memur, işçi alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve lisans mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz Adana ilimizde yer alan diğer ilçe belediyeleri iş ilanlarına göz atabilir ve bu belediyelere nasıl iş başvurusu yapacağınız detaylarına ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Listede yer alan belediyeler ilan yayınladıkça liste güncellenecek ve bağlantılar eklenecektir.

 1. Seyhan Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 2. Yüreğir Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 3. Aladağ Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 4. Ceyhan Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 5. Feke Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 6. İmamoğlu Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 7. Karaisalı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 8. Karataş Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 9. Kozan Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 10. Pozantı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 11. Saimbeyli Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 12. Tufanbeyli Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 13. Yumurtalık Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 14. Sarıçam Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!
 15. Çukurova Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu için TIKLAYIN!

Adana Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanlarına en hızlı şekilde ulaşmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Belediye bünyesine iş başvurusunda bulunmak için izlemeniz gereken iki alternatif yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi yayınlanmış olan ilanları sitemizden takip etmek ve başvuru şartları sizler için uygun olan iş ilanlarına yazı içeriğimizde belirttiğimiz şekilde başvuruda bulunmaktır. Elemanuzman.com sitesi olarak sizler için ilanları takip ediyoruz ve en kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. İkinci alternatif yol ise önceden hazırlamış olduğunuz CV’nizi (özgeçmiş) belediye insan kaynakları departmanına elden teslim ederek yapılmaktadır. Eğer belediye bünyesinde mevcut bir İK departmanı yoksa yapmanız gereken sitemizde yayınlanan güncel iş ilanlarını takip etmek olacaktır. Malesef çoğu belediyenin internet üzerinden iş başvurusu yapmanıza olanak tanıyan bir iş başvurusu formu bulunmamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz link vasıtası ile Adana ilimiz için iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca konu ile ilgili Belediyede Nasıl Memur Olunur yazımızı okumanızı öneririz.

Adana ilimizden Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

2 Comments

 1. Mehmet emin paşahan

  3 Nisan 2021 at 22:17

  Temizlik tecrübem var şirketlerde çalistim iş arıyorum 0545 884 01 44

  Reply

 2. TURGAY DEMİRTAŞ

  5 Şubat 2023 at 01:50

  MERHABA BEN TURGAY DEMİRTAŞ BENİM ÇEP..0537 219 27 87
  BEN İŞ ARIYORUM BEN SUANDA BOŞTAYIM

  1..CENAZE HİZMETLERİ EĞİTİMİ SERTİFİKASI VAR
  2..AMBULANS SÖFÖRLÜĞÜ EĞİTİMİ SERTİFİKASI VAR
  3..TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ SERTİFİKASI VAR
  4..İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİEĞİTİMİ SERTİFİKASI VAR
  5..HASTA KAYIT KABUL ve TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ SERTİFİKALARI VAR

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Adana Şehir Hastanesi, günlük 16 bini aşkın kişiye sağlık hizmeti sunacak olan ülkemizin e…