Ana Sayfa Özel Şirketler Adese Alışveriş Merkezleri İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Adese Alışveriş Merkezleri İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

234
Adese Alışveriş Merkezleri iş ilanları

İttifak Holding’in perakende sektöründeki temsilcisi olan Adese, ülkemizin en önemli perakende markalarından bir tanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Adese Alışveriş Merkezleri 1991 yılında faaliyetlerine başlamış ve zamanla büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettirmiştir. Adese Alışveriş Merkezleri perakende sektöründeki hedeflerini daha da ilerilere taşımak amacıyla Borsa İstanbul’a girmiştir. Adese Alışveriş Merkezleri insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına 2021 yılında da çalışmalarına ve yatırımlarına devam edeceklerini, bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır. Yazımız devamında Adese Alışveriş Merkezleri iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, iş talep formu yer almaktadır.

Adese Alışveriş Merkezleri Güncel İş İlanları 2021

Adese Alışveriş Merkezleri günümüzde Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin gibi illerimizde mağazaları bulunmaktadır. 2021 yılında bu mağazalarını yeni illerde de açmayı hedeflemekte ve mevcut mağazaları ile yeni açacaklarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Günümüzde Adese Alışveriş Merkezleri bünyesinde hizmet veren 155’i aşkın market ve bu marketlerde çalışan 2700’ü aşkın personel bulunmaktadır. Adese Alışveriş Merkezleri bünyesine market elemanı, satış destek elemanı, mağaza yöneticisi, tatlı ustası, ekmekçi, manav, kasap, şoför, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyonlarda alımlar yapmaktadır. Adese iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu vasıflı, vasıfsız, bay, bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Adese Alışveriş Merkezleri İş Başvurusu 2021

Adese çalışan memnuniyetine önem veren, çalışanlarının haklarını sonuna kadar koruyan önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Çalışma olanakları açısından bünyesindeki çalışanlara önemli ayrıcalıklar sunan ve bu çalışanlara iyi bir çalışma ortamı sunan Adese, bu sebeplerden en çok tercih edilen ve bünyesine en çok iş başvurusu yapılan şirketlerin başında yer almaktadır. Adese Alışveriş Merkezleri iş ilanları yılın belirli dönemlerinde değil, ihtiyaç doğduğunda yılın her anında gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple Adese açık pozisyonları görmek ve bunlara iş başvurusu yapmak adına bu iş ilanlarını takip etmelisiniz veya aşağıda yer vermiş olduğumuz Adese Alışveriş Merkezleri iş başvuru formu ile Adese insan kaynakları bünyesine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular insan kaynakları departmanı tarafından öz geçmiş havuzunda tutulacak ve ihtiyaç oluştuğu takdirde değerlendirilmeye alınacaktır. Adese iş ilanları ve iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Adese Alışveriş Merkezleri İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.adese.com.tr/Insan-kaynaklari#basvuru-formu”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…