Ana Sayfa Kamu Kurumları AFAD Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

AFAD Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

AFAD sözleşmeli personel alımı, 4B eleman alımı ve 4B işçi alımı yapacak. AFAD insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları için TIKLAYIN...

Afet ve Acil Durum Yönetimi

AFAD sözleşmeli personel alımı, 4B eleman alımı ve 4B işçi alımı yapacak. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu gibi soruların detayları konumuzun devamında..

AFAD – Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Personel Alımı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, afetlerin önlenmesi ve zararlarının azaltılması, afetlere müdahale edilmesi ve afet sonrasındaki iyileştirme çalışmalarının süratle tamamlanması amacıyla gereken faaliyetlerin planlanması, yönlendirilmesi, desteklenmesi, koordine edilmesi ve etkin uygulanması için ülkenin tüm kurum ve kuruluşları arasında işbirliğini sağlayan, çok yönlü, çok aktörlü, bu alanda kaynakların rasyonel kullanılmasını gözeten, faaliyetlerinde disiplinler arası çalışmayı esas alan iş odaklı, esnek ve dinamik yapıda teşkil edilmiş bir kurumdur.

AFAD bu görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmek adına yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda sözleşmeli personel alımı, eleman alımı, 4B memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hukuk müşaviri, sekreter, avukat, hemşire, acil tıp teknisyeni (ATT), sosyal çalışmacı, dalgıç, itfaiyeci, özel güvenlik görevlisi, mühendis, psikolog, tercüman, veteriner, uzman yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır.

AFAD – Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İş Başvurusu

İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır? Nasıl takip edebilirim? Facebook Sayfamızı Beğenerek En Güncel AFAD Kurumunun İş İlanlarını Takip Edebilirsiniz.

AFAD – Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı – Güncel İş İlanları

AFAD – Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İş Başvuru Formunu doldurmak için hemen TIKLAYIN


DİĞER AFAD HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, afad konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan afad duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir