Ana Sayfa Özel Şirketler AKBANK Gişe Yetkilisi ve Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı

AKBANK Gişe Yetkilisi ve Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı

108
Akbank

Akbank yayınladığı ilan kapsamında Türkiye’nin farklı illerindeki şube ve genel merkezlerinde görevlendirmek için çok sayıda Gişe Yetkilisi, Banko Asistanı ve Çağrı Merkezi Personeli alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 31.12.2021 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler. Başvuruda bulunacak kişilerde aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

AKBANK Gişe Yetkilisi ve Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı 2021

Herkes tarafından ilgi gören ilanlar arasında yer alan banka personeli alım ilanlarında, gişe yetkilisi, banko asistanı ve çağrı merkezi personeli kadrolarına her yıl çok sayıda personel alımı yapılmakta. Mevut personeline ek olarak yeni açılacak şubeleri için ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımak adına bir çok banka bu alımları her yıl düzenli olarak gerçekleştirmekte. AKBANK‘da bünyesine gişe yetkilisi ve çağrı merkezi personeli kadrosunda, banka personeli alımları yapmakta. Başvuruda bulunacak adayların ilgili kadroda belirtilen personel alım şartlarına mutlaka göz gezdirmeleri gerekmektedir.

Akbank Banko Asistanı Alımı İş İlanı 2021

Akbank personel alımı ve Akbank memur alımı sürecinde başvuruda bulunmayı düşünen adaylarda aranan ortak iş başvurusu şartları;

  • Takım çalışmasına yatkın olmak,
  • Müşteri memnuniyetine önem vermek,
  • Başarı odaklı çalışmak,
  • Kendisine verilecek görevleri yerine getirmek,
  • Akbank memur alımı için ek nitelikleri karşılamak,
  • Akbank gişe memuru ve Çağrı Merkezi Personeli için başvuru koşullarına uygun olmak ya da belirtilen eğitim düzeylerinden mezun olmak şeklinde özetlenebilir.

Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ya da ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylara banka tarafından sınavlar uygulanabilir. AKBANK memur ve personel alımı için adayların mesleki bilgi ve tecrübesinin olması, kişisel başarılar elde etmiş olması, sertifikalarının bulunması ya da kendini geliştirmeye açık olması avantaj sağlaması anlamına gelecektir. İlanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Akbank Gişe Memuru ve Çağrı Merkezi Personeli Alımı Başvurusu için TIKLAYIN

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…