Ana Sayfa Özel Şirketler Akbank Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Akbank Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

453
Akbank

Akbank, 1948 senesinde Adana ilimizde Hacı Ömer Sabancı ve bir grup iş adamı tarafından, bölgede bulunan pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacı ile kurulmuş ülkemizin en büyük bankalarından bir tanesidir. Akbank Brand Finance tarafından gerçekleştirilen “Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası” sıralamasında ülkemizi temsil eden bankalar arasında üst üste 5 kez birinci olmuştur.  Aynı zamanda dünya genelinde de 94. Sırada bulunarak sadece ülkemizin değil Dünyada en büyük bankalardan bir tanesi olduğunu, bir kez daha ispatlamıştır. Adana’daki Kayserililerin Bankası ismi Akbank’ın açılımıdır.

Akbank Personel ve Gişe Memuru Alımı İlanları 2021

Akbank 2021 yılına büyüme hedefleri açısından oldukça fazla önem vermektedir. Günümüz itibariyle 900’ü aşkın şube, 5 bini aşkın ATM ve 15 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin sorunlarına anlık cevap vermek için çalışan Akbank, 2021 senesinde büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çok sayıda yatırım yapma kararı almıştır. Bu bağlamda yeni şubeler açacak olan Akbank, bu şubelere ve mevcut durumda bulunan şubelerine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Bu yazımızda Akbank açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

Akbank Güncel İş İlanları 2021

Akbank tarafından yayınlanan iş ilanları içerisinde engelli personel alımı, çağrı merkezi yetkilisi alımı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı, avukat, müşteri danışmanı, gişe yetkilisi, iş analisti, strateji yönetici yardımcısı, piyasa risk yöneticisi yardımcısı, şoför, güvenlik görevlisi, yarı zamanlı takım asistanı, hizmet yönetimi uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı yapacaktır. Bu ilanlar içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Akbank aynı zamanda staj yapmak isteyen kişiler için de staj ilanları yayınlamaktadır.

Akbank iş ilanları

Akbank İş Başvurusu 2021

Bazı özel şirketlerin iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinden bazılarınınki ise kendi web adresleri ve insan kaynakları departmanı vasıtası ile yayınlanmaktadır. Akbank iş ilanları da bu şirketler gibi kendi internet sitesi üzerinde yayınlanmaktadır. Akbank iş ilanları için aşağıda vermiş olduğumuz güncel iş başvuru formu kullanılabilir. Bu forma tıklamanızın ardından açılacak olan sayfada açık pozisyonları görebilir ve bu ilanlara sisteme kayıt olarak anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank insan kaynakları yapmış olduğunuz başvurularda ön değerlendirme aşamasını geçmeniz durumunda sizleri yetenek testi, yetkinlik envarteri ve çeşitli mülakat yöntemleri ile başvuru yaptığınız kadro ve pozisyon için uygunluğunuzu ölçmektedir. Bu aşamalarda adayın başvuru yaptığı pozisyon için uygunluğu tespit edilirse de adaylar için teklif süreci başlar. Akbank tarafından yapılan teklifi olumlu değerlendiren adaylar ile işe alım sürecinin son aşamasına gelinir ve göreve başlaması için gerekli hazırlıklar gerçekleştirilir.

Akbank sadece ülkemizin değil aynı zamanda Dünyanın en büyük finans kuruluşları arasında yer almaktadır. Bu denli büyük bir kuruluş başarısının sırrını bünyesinde bulunan çalışanlara borçlu olduklarını her fırsatta dile getirmekte ve bünyesinde çalışmakta olan çalışanlarının haklarını korumak için son gücüyle çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı Akbank her sene en çok iş başvurusu yapılan şirketlerin başında yer almaktadır. Akbank iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Akbank İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://kariyer.akbank.com/Advertisement/AllJobList”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…