Ana Sayfa Personel Alımı Banka Personel Alımı Akbank Personel Alımı Yapacak !

Akbank Personel Alımı Yapacak !

32
Akbank Personel Alımı Yapacak !

Akbank kendi bünyesinde istihdam etmek amacı ile memur alımı yapacağını duyurdu. Bankacılık kariyeri yapmak ve Akbank bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 18 Mart. Yayınlanan alım ilanına göre Akbank banka memuru alımını nasıl yapacağını açıkladı.

Akbank Memur Alımı Yapacak

Akbank memur alımı yapacak. Akbank Banka memuru alımı başvuru şartları tüm detayları ile paylaşıldı. Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa’nın yaptığı açıklama şu şekilde :

“Akbank olarak yeni mezunlara önemli bir başlangıç fırsatı sunuyoruz. Yönetici adayı olmak üzere 4-8 haftalık bir eğitim aldıktan sonra, ileride farklı birimlerde veya şubelerde çalışma fırsatı buluyorsun. Bu eğitimlerle, mesleki gelişimine katkıda bulunarak seni geleceğe hazırlıyoruz.

Örgün eğitim veren üniversitelerin 4. Sınıf öğrencisi, yüksek lisans öğrencisi veya 2021 yılı mezunu olman bizim için yeterli. Seni niteliklerine ve çalışmak isteyeceğin bölümlere göre değerlendireceğiz. E-postalarını düzenli takip etmeyi unutma. Süreçteki tüm bilgilendirmeleri e-posta yoluyla yapacağız.”

Akbank Personel Alımı Yapacak !
Akbank Personel Alımı Yapacak !

Akbank Memur Alımı İçin Başvuru Şartları

Akbank memur alımı için başvuru şartları şu şekilde:

Örgün eğitim veren üniversitelerin 4. Sınıf ve yüksek lisans öğrencisi veya 2021 yılı mezun olmuş olmak.

Akbank Memur Alımı İçin Başvuru Tarihi

Akbank memur alımı için başvuru yapacak adayların başvurularını 18 Mart 2022 tarihine kadar yapmaları gerekiyor. Akbank resmi internet sitesi veya Akbank Kariyer mobil uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru sürecinde online uygulamalara katılarak ilerleyip daha sonra online görüşme yaparak da başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vakıfbank Müfettiş, İç Kontrolör ve Uzman Yardımcılığı Personel Alımı

Vakıfbank Müfettiş, iç kontrolör ve uzman yardımcılığı banka içerisinde yer alan farklı po…