Ana Sayfa Şehirler Manisa Akhisar Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Akhisar Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

2,397
personel alımı

Akhisar Belediyesi Personel, Memur, İşçi ve Eleman Alımı 2021

Akhisar, Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı bir ilçedir. 2021 yılı itibariyle nüfusu 170 bini aşmış durumdadır. Akhisar Belediyesi, belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan devam edebilmesine adına çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Akhisar Belediyesi insan kaynakları açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

Akhisar, tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengin bir ilçemizdir. İlçe ekonomisi genel itibariyle tarıma endeksli olsa da, son senelerde Akhisar Belediyesi tarafından da oldukça desteklenen sanayi çalışmaları sebebiyle ilçenin ekonomik yoğunluğu hızla sanayiye kaymaktadır. Bu kapsamda kurulmuş olan sanayi bölgesinde çok sayıda kişi çalışmaktadır. Akhisar Belediyesi bu doğrultudaki yatırımların ara vermeksizin devam edeceğini açıklamıştır. Bunun için de İŞKUR ile de çeşitli anlaşmalara gidilmiş ve şehirde bulunan iş garantili kursların sayısı arttırılmıştır. Burada sanayi bölgesi için eleman yetiştirilmesi planlanmaktadır. Bunun dışında Akhisar Belediyesi kendi bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaktır.

Akhisar Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Akhisar Belediyesi tarafından yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilkokul, lise, ön lisans ve üniversite mezunu çok sayıda kişinin işe alınacağı belirtilmiştir. Bu ilanların içinde avukat, inşaat mühendisi, inşaat teknikeri, şoför, sekreter, temizlik işçisi, beden işçisi, güvenlik görevlisi, mimar, mühendis gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlar sonucunda alınacak olan personeller sözleşmeli, geçici, daimi ve kadrolu gibi çeşitli statülerde istihdam edileceklerdir. Aşağıda Akhisar Belediyesi tarafından en son iş ilanları yer almaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi de yine yazımız devamında detaylı olarak anlattık.

  • Akhisar Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Akhisar Belediyesi İş Başvurusu 2021

Akhisar Belediyesi iş ilanları yılın belirli zamanlarında ihtiyaç halinde yayınlanmaktadır. Akhisar Belediyesi ilanlarını genel itibariyle İŞKUR üzerinden yayınlamaktadır. İlanlar yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan bilgileri www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olan Akhisar Belediyesi insan kaynakları departmanına öz geçmişiniz ile müracaat ederek de iş başvurusu yapabilirsiniz. Ancak buraya yapacak olduğunuz başvurular da sadece ilgili iş ilanları yayınlandığı zaman değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu sebepten dolayı çoğu zaman “Herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek için ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve ilanlarda bahsettiğimiz usulde başvurunuzu gerçekleştirmenizi önermekteyiz.Akhisar Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Hasret

    24 Şubat 2017 at 01:02

    Bu ilanlar 2017 de mi olacak acaba ben iki yıllık adalet bölümü bitirdim Sekreterlik için falan başvuru yapabiliyor muyum diye sorsam bu ilan hala varsa

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…