Ana Sayfa Şehirler Manisa Akhisar Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Akhisar Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Akhisar Belediyesi çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Akhisar Belediyesi insan kaynakları açık pozisyonları, iş imkanları, kariyer olanakları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu haberimiz devamındadır.

personel alımı

Akhisar Belediyesi Personel, Memur, İşçi ve Eleman Alımı 2020

Akhisar, Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı bir ilçedir. 2020 yılı itibariyle nüfusu 170 bini aşmış durumdadır. Akhisar Belediyesi, belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan devam edebilmesine adına çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Akhisar Belediyesi insan kaynakları açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

Akhisar, tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengin bir ilçemizdir. İlçe ekonomisi genel itibariyle tarıma endeksli olsa da, son senelerde Akhisar Belediyesi tarafından da oldukça desteklenen sanayi çalışmaları sebebiyle ilçenin ekonomik yoğunluğu hızla sanayiye kaymaktadır. Bu kapsamda kurulmuş olan sanayi bölgesinde çok sayıda kişi çalışmaktadır. Akhisar Belediyesi bu doğrultudaki yatırımların ara vermeksizin devam edeceğini açıklamıştır. Bunun için de İŞKUR ile de çeşitli anlaşmalara gidilmiş ve şehirde bulunan iş garantili kursların sayısı arttırılmıştır. Burada sanayi bölgesi için eleman yetiştirilmesi planlanmaktadır. Bunun dışında Akhisar Belediyesi kendi bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaktır.

Akhisar Belediyesi İş İlanları 2020

Akhisar Belediyesi tarafından yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilkokul, lise, ön lisans ve üniversite mezunu çok sayıda kişinin işe alınacağı belirtilmiştir. Bu ilanların içinde avukat, inşaat mühendisi, inşaat teknikeri, şoför, sekreter, temizlik işçisi, beden işçisi, güvenlik görevlisi, mimar, mühendis gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlar sonucunda alınacak olan personeller sözleşmeli, geçici, daimi ve kadrolu gibi çeşitli statülerde istihdam edileceklerdir. Aşağıda Akhisar Belediyesi tarafından en son iş ilanları yer almaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi de yine yazımız devamında detaylı olarak anlattık.

  • Akhisar Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Akhisar Belediyesi İş Başvurusu 2020

Akhisar Belediyesi iş ilanları yılın belirli zamanlarında ihtiyaç halinde yayınlanmaktadır. Akhisar Belediyesi ilanlarını genel itibariyle İŞKUR üzerinden yayınlamaktadır. İlanlar yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan bilgileri www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olan Akhisar Belediyesi insan kaynakları departmanına öz geçmişiniz ile müracaat ederek de iş başvurusu yapabilirsiniz. Ancak buraya yapacak olduğunuz başvurular da sadece ilgili iş ilanları yayınlandığı zaman değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu sebepten dolayı çoğu zaman “Herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek için ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve ilanlarda bahsettiğimiz usulde başvurunuzu gerçekleştirmenizi önermekteyiz.Akhisar Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


MANİSA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Manisa için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Manisa için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER AKHİSAR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, akhisar belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan akhisar belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Hasret

    24 Şubat 2017 at 01:02

    Bu ilanlar 2017 de mi olacak acaba ben iki yıllık adalet bölümü bitirdim Sekreterlik için falan başvuru yapabiliyor muyum diye sorsam bu ilan hala varsa

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir