Ana Sayfa Şehirler Manisa Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek

Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek

449
İnşaat

Manisa ilimizde yer alan Akhisar Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile tam zamanlı sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Akhisar Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında 1 inşaat teknikeri alımı yapacaktır. Adayların en az 2 yıl süreli inşaat teknikerliği bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Adaylar 15 Aralık 2016 tarihine kadar ilgili ilana iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır

Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak iddia edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Nelerdir?

 • T.C. vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak,
 • Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
 • Manisa ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
 • Türk ceza kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar , Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar , milli savunmaya karşı suçlar , devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Askerliğini yapmış olmak. (Erkek adaylar için )
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak

Adaylarda sözlü sınavda T.C.Vatandaşlık no’lu nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları istenmektedir.

Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden form alarak bizzat yapılacaktır. Elektronik ortamdan ve posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvurular 12 Aralık ile 15 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınav tarihi 19 Aralık 2016 olarak açıklanmıştır. Sonuçlar www.akhisar.bel.tr adresinde duyurulacaktır. Akhisar Belediyesi sözleşmeli personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Akhisar Belediyesi tarafından yayınlanmış diğer ilanlara ulaşmak için Akhisar Belediyesi iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

One Comment

 1. Gúlsen bicer

  30 Eylül 2021 at 10:01

  Ís basvuru icin ida aríyorum temizlik caycílík olur farketmez lútfen yardímcí olun

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…