Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Aksa Doğalgaz Çalışma, Mesai Saatleri 2022

Aksa Doğalgaz Çalışma, Mesai Saatleri 2022

35,839
Aksa Doğalgaz

Aksa Doğalgaz Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Aksa Doğalgaz, 2002 yılında Kazancı Holding A.Ş. firması bünyesinde kurulmuş, doğalgaz dağıtımı yapan bir şirkettir. 2.2 Milyon Abone, 8.2 Milyar Metreküp doğal gaz dağıtımı ile Türkiye’nin en büyük şirketleri sıralamasında ilk 50 kuruluş arasına yer almaktadır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan lisans hakkı kazanarak devraldığı 20 lisans bölgesinde bulunan şirketleri ile toplamda 29 ilin sınırları içerisinde yer alan 25 il merkezi, 107 ilçe ve beldede doğalgaz dağıtım faaliyetlerine devam etmektedir.

Peki Aksa Doğalgaz şubeleri yani fatura ödeme merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Aksa Doğalgaz çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı  sorularının cevapları yazımızda.

Aksa Doğalgaz Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Mevut ve geçmiş fatura ödemelerinizi, borç sorgulama işlemlerinizi ve abonelik açtırma kapama gibi çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Aksa Doğalgaz merkezleri, hafta içi sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Şubeler ayrıca saat 11:45 ile 13:00 arasında öğle tatili sebebi ile kapalı durumdadır.

Aksa Doğalgaz, Cumartesi günlerinde ise saat 08:30 ile 12:00 saatleri arasında çalışır. Aksa Doğalgaz çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtlarını sizler için cevaplandırdık.

Aksa Doğalgaz Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Şubeler sabah saat 08:30’dan itibaren vatandaşa hizmet vermeye başlamaktadır.

Aksa Doğalgaz Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Şubeler hafta içi saat 11:45 ile saat 13:00 arasında öğle tatili sebebi ile kapalı durumdadır.

Aksa Doğalgaz Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Aksa Doğalgaz şubeleri hafta içi akşam saat 17:00’de ve Cumartesi günü saat 12:00’de kapanır.

Aksa Doğalgaz Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Aksa Doğalgaz şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günü çalışır. Pazar günü ise tüm şubeler kapalıdır.

Aksa Doğalgaz Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Aksa Doğalgaz Şubeleri, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Arefe gününde ise öğleye kadar açıktır.

Bu yazımızda Aksa Doğalgaz çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında sizlere detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

4 Comments

 1. burak

  14 Haziran 2019 at 10:55

  hafta sonu abonelik işlemleri yapılabiliyormu

  Reply

  • admin

   8 Aralık 2022 at 02:14

   Aksa Doğalgaz Abonelik işlemleri Hafta Sonu yapılamamaktadır neyazıkki.

   Reply

 2. gamze

  19 Mart 2022 at 11:44

  cumartesi şube 2019 yılından beri çalışmıyor.

  Reply

 3. muhammet kahraman

  22 Ocak 2023 at 23:07

  Balıkesir sütlüce mah şoför evleri cad sinde bulunan Binamın 08. Agustos2022 den bu yana konulamayan evimin önüne servis kutusu ilgisizlik alakasızlık, vurdumduymaz çalışanlar bir yıl mi müracaat etmeliydim, yazın tamamen oturmaya başladık evde aile yaşıyor soğuktan hep hasta olduk, CİMER’e de yazacağım olmaz ise, elimdeki müracaat formu ile bana verilen evrakı gösterebilirim..

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …