Ana Sayfa Şehirler Antalya Aksu Karaöz Sulama Birliği İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Aksu Karaöz Sulama Birliği İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

63
İşçi alımı

Antalya ilimizde yer alan Aksu Karaöz Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile pratikten yetişme işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Aksu Karaöz Sulama Birliği işçi alımı ilanı kapsamında su pompası operatörü alımı yapacaktır. İlan kapsamında 4 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 26 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilir. Aksu Karaöz Sulama Birliği işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Aksu Karaöz Sulama Birliği İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda aşağıda belirtilen yer ve tarihte kura çekimi yapılacaktır. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Birliğin sulama sahasında kullanılan su pompalarını kullanabilecek öncelikle su pompası operatörülüğü belgesi sahibi sertifikalı adaylar değerlendirilecektir. Ayrıca sulama sahasını bilen ve vardiyalı olarak çalışabilecek, arazide herhangi bir sorun olduğu zaman gece gündüz arazi şartlarında çalışabilmeleri gerekmektedir. İşe alınacak işçiler su pompası çalışmadığı günlerde birliği diğer işlerinde görevlendirilebileceklerdir. Alınacak olan işçilere asgari ücret üzerinden SSK yapılacak ve asgari ücret ödenecektir.

Çalışma Adresi : KARAÖZ MAH. MEVLANA SOK. NO:5  AKSU

İlana başvuruda bulunan adaylar için kura çekimi Aksu Noterliğinde 29 Aralık 2016 tarihinde saat 13:00 ile 18:00 saatleri arasında yani öğleden sonra gerçekleştirilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Muratpaşa Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 10 İşçi Alımı İlanı Yayınladı!

Muratpaşa Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Antalya Muratpaşa…