Ana Sayfa İşte Haberler Almanya 10 Bin İşçi Alım İlanı

Almanya 10 Bin İşçi Alım İlanı

Almanya' ya yeni yılda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapıyor.. Yayınlanan ilana dair başvuru tarihleri, başvuru şekli ve başvuru formu detayları haberimizin devamında..

OBM Almanya

Almanya işgücü göçü bakımından türklerin en fazla tercih ettiği ülkeler arasında 1. sırada yer almakta. 1960 lı yıllarda başlayan göç furyasında binlerce türk işçi Almanya’nın yolunu tuttu ve sonrasındada bu göç akımı hız kesmeden devam etti. Almanya uzun yıllar ülkeye işçi alımını kapatmıştı. Fakat OBM Almanya firması son yaptığı açıklama ile ülkede işçi ihtiyacının oldukça fazla olduğu ve alım yapılacağını duyurdu.

OBM Almanya Personel, Eleman, İşçi Alımı 2019

Almanya’ ya çok sayıda işçi alımı yapılacağı yönünde açıklamalarla gündeme yansıyan OBM Türkiye isimli şirket ilk alımda web adresi üzerinden başvuruları toplamış ve adayların Almanya’ ya gitmek isteyen kişilerin bilgilerini alıp, başvuru formunu kapatmıştı. Şirket tarafından yapılan açıklama kapsamında yeni yılda 10 bin işçi alımı daha gerçekleştirileceği açıklaması yapıldı. Şirket tarafından yapılan açıklamada ilk başvuru formu üzerinden 400 bin kişinin başvuru yaptığına değinilmişti. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz, vasıflı vasıfsız adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmakta. Peki ilanlara başvuru şartları nelerdir ve nasıl iş başvurusu yapılır?

İlanlara Başvuru Şartları Arasında;

  • Yaş sınırı olarak 20 – 45 arası kişiler
  • Herhangi bir deneyim şartı aranmamakta ( deneyimli olmak avantaj )
  • İşiyle alakalı sahip olduğu sertifikaları belgelemek
  • Yabancı dil bilgisi şartı aranmamakta ( dil bilgisi avantaj )
  • En az ilköğretim seviyesinde mezuniyet

OBM Almanya İş Başvuru Formu 2019

OBM Almanya firması için işçi alımı başvuruları şirketin resmi web adresi üzerinden yapılmaktaydı. Yoğun talep nedeniyle işçi alımı başvurularını kapatan şirketin yaptığı açıklamada, talepleri karşılayabilmek adına iş başvurusu sitesinin yoğun başvuru trafiğini kaldırması için yenileme çalışmaları yapıldığı bilgisi aktarıldı. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeni bir 10 bin işçi alım ilanı daha yayımlaması beklenmekte. Site şu anda faaliyette değil. Fakat yakın zamanda açılması bekleniyor. Yurt dışında çalışmak isteyenlerin yayınlanan ilanı takip etmeleri oldukça önemli.

OBM Almanya İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

  • 6
    Shares

YURT DIŞI İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Yurt Dışı için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Yurt Dışı için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER OBM ALMANYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, obm almanya konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan obm almanya duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir