Ana Sayfa Şehirler Tokat Almus Belediyesi Kadrolu Personel Alımı Yapacak

Almus Belediyesi Kadrolu Personel Alımı Yapacak

95
personel alımı

Tokat ilimizde bulunan Almus Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile kadrolu personel alımı yapacağını açıkladı. Almus Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında havuz suyu operatörü, kalorifer ateşçisi alımı ve beko-loder operatörü alımı yapılacaktır.  Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Almus Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

16.Nisan 2014 tarih ve 28974 sayılı resmi gazetede yayınlanan Başbakanlığın 2014/4 Sayılı Genelgesi. Belediyemize 4857 Sayılı İş Kanununa tabi aşağıda aranan özellikleri ve meslek bilgisi yazılı bir kadrolu işçi personel alınacaktır.

Tokat Çalışma İş Kurumu tarafından bildirilecek adaylar aşağıdaki istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacaktır. Kura çekimi sonucu seçilen adaylar mülakat sınavına tabi tutulacaktır. Gerçeğe aykırı belge veren adaylar kura çekimine tabi olmayacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

  • Havuz Suyu Operatörü
  • E- A2 sınıfı Sürücü belgeli
  • Lise Mezunu
  • Yüzme Antrenör yardımcı belgeli
  • Cankurtaran belgesi
  • Erkek
  • Öz geçmişi
  • Beko-Loder (kazıycı-yükleyci) operatörü
  • Kalorifer ateşçisi
  • Askerliğini yapmış olmak

Almus Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…