Ana Sayfa Şehirler Tokat Almus Belediyesi Kadrolu Personel Alımı Yapacak

Almus Belediyesi Kadrolu Personel Alımı Yapacak

Almus Belediyesi personel alımı yapacağını açıkladı. Almus Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

personel alımı

Tokat ilimizde bulunan Almus Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile kadrolu personel alımı yapacağını açıkladı. Almus Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında havuz suyu operatörü, kalorifer ateşçisi alımı ve beko-loder operatörü alımı yapılacaktır.  Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Almus Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

16.Nisan 2014 tarih ve 28974 sayılı resmi gazetede yayınlanan Başbakanlığın 2014/4 Sayılı Genelgesi. Belediyemize 4857 Sayılı İş Kanununa tabi aşağıda aranan özellikleri ve meslek bilgisi yazılı bir kadrolu işçi personel alınacaktır.

Tokat Çalışma İş Kurumu tarafından bildirilecek adaylar aşağıdaki istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacaktır. Kura çekimi sonucu seçilen adaylar mülakat sınavına tabi tutulacaktır. Gerçeğe aykırı belge veren adaylar kura çekimine tabi olmayacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

 • Havuz Suyu Operatörü
 • E- A2 sınıfı Sürücü belgeli
 • Lise Mezunu
 • Yüzme Antrenör yardımcı belgeli
 • Cankurtaran belgesi
 • Erkek
 • Öz geçmişi
 • Beko-Loder (kazıycı-yükleyci) operatörü
 • Kalorifer ateşçisi
 • Askerliğini yapmış olmak

Almus Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

 • 2
  Shares

TOKAT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Tokat için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Tokat için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir