Ana Sayfa Özel Şirketler Alternatif Bank (ABank) Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Alternatif Bank (ABank) Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Alternatif Bank yani bilinen adıyla Abank 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı yapacağını açıkladı. Alternatif Bank açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş başvurusu formu, iş başvuru şartları haberimizdedir.

Alternatif Bank (Abank)

Alternatif Bank (Abank) Personel, Memur Alımı İlanları 2021

ABank yani tam adıyla Alternatif Bank A.Ş. Doğan Grubu bünyesinde 1991 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Anadolu Grubu, finans sektörüne girmek amacı ile 1996 yılında ABank’ın %80 hissesini alarak ortak oldu. 2013 yılında ise Anadolu Grubu, Alternatif Bank’ın %70,84’ünü Commercial Bank Of Qatar’a sattı.  Alternatif Bank yenilikçi vizyonu ile ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük finans kuruluşlarından bir tanesidir. Ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda yeni şube açmayı planlayan ABank, bu açacak olduğu şubelere ve mevcut şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti. Abank güncel iş ilanları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

Alternatif Bank (ABank ) Güncel İş İlanları 2021

ABank ülkemizde 64’ten fazla şubede, 2000’in üzerinde çalışanı ile müşterilerinin hizmetlerine anında cevap verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. ABank bünyesinde çalışan kişilere 2021 yılı içerisinde büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda yeni personel eklenecektir. ABank bireysel bankacılık portföy yöneticisi, güvenlik, üst düzey yönetici asistanı, uzun dönem stajyer, organizasyon uzman yardımcısı, tercüman, mali kontrol uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel, eleman alacaktır.

ABank bünyesinde çalışanlar, başarılarına göre bu büyük finans kuruluşunda en üstlere kadar tırmanma şansı elde etmektedirler. Alternatif Bank yöneticileri büyük oranda kendi çalışanları arasında seçilmektedir. Bu bakımdan kariyer hedefi olan, başarılarının karşılığını almak isteyen çok sayıda aday Abank bünyesinde iş başvurusu gerçekleştirmektedir. Peki Abank iş başvurusu nasıl yapılır?

Alternetifbank (ABank) İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

ABank şubelerinin neredeyse yarısı İstanbul ilimizde bulunmaktadır. Yine en çok personel alımı da bu doğrultuda bu ilimizde gerçekleştirilecektir. Ancak yeni açacağı şubelere de ülkemizin dört bir yanında alımlar yapılacaktır. Abank iş ilanları kendi web adresi üzerinden yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine kendinize uygun pozisyonda ve ildeki ilana, iş başvuru şartlarını okuyarak başvurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları, Abank insan kaynakları departmanında detaylı bir incelemeye tabi tutulacak olup, daha sonra başvurusu olumlu bulunanlar mülakat aşaması için görüşmeye çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar bir Abank çalışanı olmaya hak kazanmaktadırlar. Abank açık iş pozisyonları ve iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Alternatif Bank (ABank) İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…