Ana Sayfa Özel Şirketler Altunbilekler İş İlanları ve İş Başvurusu

Altunbilekler İş İlanları ve İş Başvurusu

693
Altunbilekler Marketleri

Altunbilekler marketleri 1984 yılında Ankara ilimizin Keçiören ilçesinden Mustafa Altunbilek tarafından kurulmuş olan perakende mağazalar zinciridir. Şehrin hemen hemen her yerinde mağazaları bulunmakta olan Altunbilekler 3000’in üzerinde insana iş imkanı sunmaktadırlar. Altunbilekler yeni yılla birlikte büyüme hedefleri doğrultusunda Türkiye genelinde yeni mağazalar açmaya devam ederken, hem mevcut mağazalarına hem de yeni açacak olduğu mağazalara personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Altunbilekler tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Altunbilekler Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Altunbilekler şubelerinde; meyve sebze, şarküteri, et, şekerleme, kuru gıda, içecek, tekel, deterjan, kozmetik, evcil hayvan ürünleri, bebek ürünleri, kişisel bakım ürünleri gibi çeşitli ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Firma; Ankara ilimizin hemen hemen her ilçesinde şubelere sahiptir. Bu şubelerde de toplamda 3000’den fazla çalışan görev almaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelindeki illerde yeni mağazalar açmayı hedeflemektedir. Firma bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Altunbilekler Güncel İş İlanları 2021

Altunbilekler tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; part time eleman, reyon görevlisi, şarküteri personeli, kasiyer, forklift operatörü, gıda reyon görevlisi, işletme müdür yardımcısı, unlu mamül satış personeli, depo personeli, et satış personeli, tekel satış personeli, manav elemanı, mağaza müdürü, engelli personel, depo elemanı, şoför, ön muhasebe elemanı, müşteri hizmetleri personeli, temizlik personeli, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Altunbilekler İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Altunbilekler marketleri bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlar, başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde gerçekleştirebilir. Sayfaya giriş yaptığınızda açık iş pozisyonları ve bu pozisyonlara başvuru için istenen başvuru şartları görüntülenebilmektedir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler firma bünyesinde çalışma imkanı elde ederler.

Altunbilekler İş Başvurusu Formunu Doldurmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda Altunbilekler Marketlerine İş Başvurusu yapmak ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…