Ana Sayfa Şehirler İstanbul Amerikan Hastanesi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Amerikan Hastanesi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,752
Nişantaşı Amerikan Hastanesi

Amerikan Hastanesi 1995 senesinde Vehbi Koç Vakfı bünyesine katılmış özel bir sağlık kuruluşudur. İstanbul’un Şişli ilçesinde Nişantaşı semtinde bulunmaktadır. Vehbi Koç Vakfı hastanesi satın aldıktan sonra 200 milyon doların üzerinde bir yatırım yaparak hastaneyi baştan aşağıya yenilemiştir. Amerikan Hastanesi günümüzde 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi olan, 120 bin hastayı ayaktan ve 20 binin üzerinde hastayı da yatarak tedavi eden, bunların yanında da 10 bini aşkın ameliyat gerçekleştiren lider ve güvenilir bir sağlık kurumudur.

Amerikan Hastanesi Personel Eleman Alımı 2021

Amerikan Hastanesi insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada 2021 yılında ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Amerikan Hastanesi açık pozisyonları, iş ilanları ve iş başvurusu formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Amerikan Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Nişantaşı’nda yer alan Amerikan Hastanesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanları içinde çok sayıda hemşire, uzman yardımcısı, diyetisyen, muhasebeci, idari asistan, danışman, sağlık personeli alımı, hasta temsilcisi, yaz stajyeri, çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi, fakülte idari asistanı, büro elemanı, engelli personel alımı, tercüman, bilgi güvenliği uzmanı, tıbbi sekreter, güvenlik elemanı, güvenlik görevlisi, satınalma uzmanı, hemşire, kan alma teknikeri, biyomedikal teknikeri, biyolog, embriyolog, aile hekimi uzmanı, arapça tercüman, nükleer tıp teknisyeni ve lojistik elemanı alımı yapacaktır. Amerikan Hastanesi iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, önlisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Amerikan Hastanesi İş Başvurusu 2021

Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları felsefesini, vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir. Amerikan Hastanesi iş ilanları için iş başvurusu yapacak adayların, teknik gereksinimlerinin yanı sıra, çok yönlü, öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde başarılı ve insiyatif sahibi olmalarına dikkat edilmektedir.

Bazı sağlık kuruluşları iş ilanlarını kendi web adresi ve insan kaynakları departmanı vasıtası ile yayımlarken, Amerikan Hastanesi iş yükünü azaltabilmek adına iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesine kolaylıkla Amerikan Hastanesi iş ilanlarını görebilir ve bunlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurularda ön inceleme sonucunda başvurunuz olumlu karşılanması durumunda, Amerikan Hastanesi tarafından iş görüşmesi ve mülakat için çağrılırsınız. Mülakat aşamasını da geçen bireyler ülkemizin en köklü sağlık kurumlarından bir tanesinde kariyer yapma şansı yakalarlar. Amerikan Hastanesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Amerikan Hastanesi İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.kariyer.net/amerikan-hastanesi-is-ilanlari-c11247-p1356/”]TIKLAYIN[/link]

5 Comments

 1. Zeynep güre

  4 Şubat 2017 at 01:10

  Çağrı merkezi çalışanı olarak başvurmak istiyorum

  Reply

 2. Zeynep güre

  4 Şubat 2017 at 01:12

  Amerikan hastanesi çağrı merkezinde görev almak istiyorum.ilgili kişilerin mail adresime dönmesi rica olunur.

  Reply

 3. Nuri Damar

  9 Eylül 2017 at 19:28

  Lojistik elamanı olarak çalışmak istiyorum

  Reply

 4. Yazgül postacı

  16 Aralık 2020 at 13:19

  Amerikan hastanesi nişantaşındaki temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum ilgilenirseniz tefonum 5342351223

  Reply

 5. Resul

  29 Ekim 2021 at 04:32

  TEMİZLİK PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMAK ISTIYORUM

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…