Ana Sayfa Özel Şirketler Anadolu Birlik Holding Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Anadolu Birlik Holding Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Anadolu Birlik Holding çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Anadolu Birlik Holding açık pozisyonlar, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru formu ve başvuru şartları ile tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimizde.

Torku Fabrikası

Anadolu Birlik Holding Personel Alımı 2020

Anadolu Birlik Holding’in temelleri 1950’li yıllarda Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi tarafından atılan Konya Şeker Fabrikası’na dayanır. AB Holding, Konya Şeker’in kurulmasının ardından yatay ve dikey büyüme eksenleri gereği oluşmuş bir çatı şirketi olarak 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır.  Anadolu Birlik Holding kurularak Konya Şeker büyüme oranlarında ciddi bir yükselişe geçildi ve şirkete 3.3 milyar dolarlık yatırım gerçekleştirildi. Anadolu Birlik Holding’in gıda ürünleri Torku markası altında müşteriler ile buluşmaktadır.

Anadolu Birlik Holding kurulmuş olduğu günden bu yana ciddi bir büyüme çizgisi yakalamış ve günümüz itibariyle ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu başarıda kuşkusuz en büyük etmen ümit projesidir. Ümit projesi sermayenin ve kazancın tabana yayılmasını temel alan, bu temel ile beraber üreticinin ve yaşamış oldukları yerlerin, ekonomik, sosyal ve çevresel kalkınmasını önceleyen bir toplam kalkınma modelidir.

Anadolu Birlik Holding Güncel İş İlanları 2020

Anadolu Birlik Holding bu büyüme rakamlarının durmadan devam edebilmesi için 2020 yılında yeni yatırımlar yapacağını açıkladı. AB Holding bu yatırımların sonucunda da bu başarının asıl mimarları olarak gördükleri personel kadrosuna yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceğini açıkladı. Anadolu Holding açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

Anadolu Birlik İş Başvurusu 2020

Anadolu Birlik Holding iş ilanları içinde vasıflı veya vasıfsız adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Adaylar genel başvuru kısmı sayesine eğitim durumları, deneyimleri ne olursa olsun iş başvurusu yapabiliyorlar. Anadolu Birlik Holding insan kaynakları da bu yapılan başvurulardan şirketin hedeflerine ulaştırmada faydasının dokunup dokunmayacağına ve açık pozisyonlar için uygunluğuna yani başvuru şartlarını sağlayıp sağlamadığına bakarak karar veriyorlar. Aşağıdaki bağlantıdan anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Anadolu Holding iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Anadolu Birlik Holding İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

  • 3
    Shares

DİĞER ANADOLU BİRLİK HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, anadolu birlik holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan anadolu birlik holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Emin

    19 Nisan 2019 at 11:46

    şeker fabrıkasında çalısmak istiyorum önlisans kimya teknolojısı bölumu okuyorum konya selçukluda yaşıyorum yaşım 21

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir