Ana Sayfa Özel Şirketler Anadolu Birlik Holding Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Anadolu Birlik Holding Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

710
Torku Fabrikası

Anadolu Birlik Holding’in temelleri 1950’li yıllarda Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi tarafından atılan Konya Şeker Fabrikası’na dayanır. AB Holding, Konya Şeker’in kurulmasının ardından yatay ve dikey büyüme eksenleri gereği oluşmuş bir çatı şirketi olarak 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır.  Anadolu Birlik Holding kurularak Konya Şeker büyüme oranlarında ciddi bir yükselişe geçildi ve şirkete 3.3 milyar dolarlık yatırım gerçekleştirildi. Anadolu Birlik Holding’in gıda ürünleri Torku markası altında müşteriler ile buluşmaktadır.

Anadolu Birlik Holding Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Anadolu Birlik Holding kurulmuş olduğu günden bu yana ciddi bir büyüme çizgisi yakalamış ve günümüz itibariyle ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu başarıda kuşkusuz en büyük etmen ümit projesidir. Ümit projesi sermayenin ve kazancın tabana yayılmasını temel alan, bu temel ile beraber üreticinin ve yaşamış oldukları yerlerin, ekonomik, sosyal ve çevresel kalkınmasını önceleyen bir toplam kalkınma modelidir.

Anadolu Birlik Holding Güncel İş İlanları 2021

Anadolu Birlik Holding bu büyüme rakamlarının durmadan devam edebilmesi için 2021 yılında yeni yatırımlar yapacağını açıkladı. AB Holding bu yatırımların sonucunda da bu başarının asıl mimarları olarak gördükleri personel kadrosuna yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceğini açıkladı. Anadolu Holding açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

Anadolu Birlik İş Başvurusu 2021

Anadolu Birlik Holding iş ilanları içinde vasıflı veya vasıfsız adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Adaylar genel başvuru kısmı sayesine eğitim durumları, deneyimleri ne olursa olsun iş başvurusu yapabiliyorlar. Anadolu Birlik Holding insan kaynakları da bu yapılan başvurulardan şirketin hedeflerine ulaştırmada faydasının dokunup dokunmayacağına ve açık pozisyonlar için uygunluğuna yani başvuru şartlarını sağlayıp sağlamadığına bakarak karar veriyorlar. Aşağıdaki bağlantıdan anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Anadolu Holding iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Anadolu Birlik Holding İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://abholding.com.tr/tr/icerik/detay/2661/is-basvuru-formu”]TIKLAYIN[/link]

3 Comments

 1. Emin

  19 Nisan 2019 at 11:46

  şeker fabrıkasında çalısmak istiyorum önlisans kimya teknolojısı bölumu okuyorum konya selçukluda yaşıyorum yaşım 21

  Reply

 2. Fatma özyürek

  5 Nisan 2021 at 02:36

  Forum dolduramiyorum sürekli hata oluştu

  Reply

 3. Dilek

  29 Mart 2022 at 22:13

  Merhabalar sizinle çalışmak isterim ehliyetim var hatay iskenderundan yazıyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…