Ana Sayfa Şehirler Kocaeli Anadolu Sağlık Merkezi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Anadolu Sağlık Merkezi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

939
Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi, Gebze, Kocaeli, Türkiye’de yer alan bölgenin en gelişmiş ve teknolojik hastanelerinden bir tanesidir.  Anadolu Sağlık Merkezi, Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı tarafından kurulmuştur. Hastane, Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde yer almaktadır.

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) Personel, Eleman Alımı 2021

Her yılın başında yapılan “ Boş Kadro Planları” doğrultusunda hastane bünyesine çok sayıda personel ve eleman alımı gerçekleştirilmekte. Personelinin çalışma şartları ve sosyal haklarına oldukça önem veren hastane aşağıda belirtmiş olduğumuz koşulları her çalışanı için uygulamaktadır.

Hastane Çalışma Koşulları ve Sosyal Haklar:

 • 1- Yılda 16 maaş ödemesi – 12 ay + 4 ay çift maaş
 • 2- Yakacak Yardımı, Erzak Yardımı, Bayram Harçlığı, Sosyal Yardım Paketi…
 • 3- Çalışan ve Eşlerine özel sağlık sigortası
 • 4- Gece Personeli Maaşa Ek Ödeme
 • 5- Her ay Yabancı Dil Tazminatı ödemesi ( Yabancı Dil Seviye Tespiti Sonrası )
 • 6- Personel Servisi + Yemek
 • 7- Lojman İmkanı ( Hemşireler için süresiz – Diğer personel için belirli süreli )
 • 8- Personele Ücretsiz Kreş Hizmeti

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) Güncel İş İlanları 2021

Hastane tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, İnsan Kaynakları Personeli, Danışma ve Yönlendirme Personeli, Tekniker ( Radyoloji, Ameliyathane, Anestezi vb) , Teknisyen, Hemşire, Ebe, Laborant, Teknik Birim Personeli, Tıbbi Sekreter gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anadolu Sağlık Merkezine iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız resimli CV’nizi ileterek başvuru yapabilirsiniz. İnsan Kaynaklarına bırakmış olduğunuz başvurunuz detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar ön görüşmeye çağrılır. İkinci yol ise aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu vasıtası ile internet üzerinden yapılan başvurulardır. Hastane dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. KariyerNET ve Secretcv üzerinden alım yaptığı gibi direkt olarak kendi kariyer sitesi üzerindende alımlarını gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı direkt olarak hastane insan kaynaklarına iş başvurusu formunu içermektedir.

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

One Comment

 1. Sultan Karaca

  27 Ağustos 2021 at 08:56

  Yardımcı personel

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…