Ana Sayfa Şehirler Kocaeli Anadolu Sağlık Merkezi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Anadolu Sağlık Merkezi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Anadolu Sağlık Merkezi yeni yılda çok sayıda personel ve eleman alımı gerçekleştirecek. Anadolu Sağlık Merkezi iş ilanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve nasıl iş başvurusunda bulunabilirsiniz konusundaki detaylar yazımızda..

Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi, Gebze, Kocaeli, Türkiye’de yer alan bölgenin en gelişmiş ve teknolojik hastanelerinden bir tanesidir.  Anadolu Sağlık Merkezi, Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı tarafından kurulmuştur. Hastane, Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde yer almaktadır.

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) Personel, Eleman Alımı 2021

Her yılın başında yapılan “ Boş Kadro Planları” doğrultusunda hastane bünyesine çok sayıda personel ve eleman alımı gerçekleştirilmekte. Personelinin çalışma şartları ve sosyal haklarına oldukça önem veren hastane aşağıda belirtmiş olduğumuz koşulları her çalışanı için uygulamaktadır.

Hastane Çalışma Koşulları ve Sosyal Haklar:

  • 1- Yılda 16 maaş ödemesi – 12 ay + 4 ay çift maaş
  • 2- Yakacak Yardımı, Erzak Yardımı, Bayram Harçlığı, Sosyal Yardım Paketi…
  • 3- Çalışan ve Eşlerine özel sağlık sigortası
  • 4- Gece Personeli Maaşa Ek Ödeme
  • 5- Her ay Yabancı Dil Tazminatı ödemesi ( Yabancı Dil Seviye Tespiti Sonrası )
  • 6- Personel Servisi + Yemek
  • 7- Lojman İmkanı ( Hemşireler için süresiz – Diğer personel için belirli süreli )
  • 8- Personele Ücretsiz Kreş Hizmeti

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) Güncel İş İlanları 2021

Hastane tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, İnsan Kaynakları Personeli, Danışma ve Yönlendirme Personeli, Tekniker ( Radyoloji, Ameliyathane, Anestezi vb) , Teknisyen, Hemşire, Ebe, Laborant, Teknik Birim Personeli, Tıbbi Sekreter gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anadolu Sağlık Merkezine iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız resimli CV’nizi ileterek başvuru yapabilirsiniz. İnsan Kaynaklarına bırakmış olduğunuz başvurunuz detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar ön görüşmeye çağrılır. İkinci yol ise aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu vasıtası ile internet üzerinden yapılan başvurulardır. Hastane dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. KariyerNET ve Secretcv üzerinden alım yaptığı gibi direkt olarak kendi kariyer sitesi üzerindende alımlarını gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı direkt olarak hastane insan kaynaklarına iş başvurusu formunu içermektedir.

Anadolu Sağlık Merkezi ( Johns Hopkins ) İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

KOCAELİ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kocaeli için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kocaeli için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, anadolu sağlık merkezi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan anadolu sağlık merkezi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…