Ana Sayfa Özel Şirketler AnadoluJet Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

AnadoluJet Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

AnadoluJet çok sayıda personel, eleman ve pilot alımı yapacağını açıkladı. AnadoluJet kabin memuru, host, hostes gibi çok sayıda personel alımı ilanı, açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri.

Anadolujet

Anadolu Jet Pilot, Hostes, Personel Alımı 2020

AnadoluJet, 2008 yılında geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetlerinden yararlanabilmeleri için Türk Hava Yolları tarafından kurulmuştur. AnadoluJet’in kurulması ile Ankara diğer Anadolu şehirlerine bağlanmış ve ucuz bir ulaşım modeli sağlanmıştır. AnadoluJet kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş, günümüzde 33’den fazla uçakla hizmet vermeye başlamıştır. AnadoluJet her geçen gün ulaşım ağını genişletmektedir. Cazip ve güvenilir olmasından dolayı da çoğu tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Anadolu Jet Güncel İş İlanları 2020

AnadoluJet insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre 2020 yılının şirket için oldukça önem arz ettiği ve kurulmuş oldukları günden bu yana düzenli olarak devam ettirebildikleri büyüme oranlarının bu sene içerisinde yapılacak yatırımlar ile daha da artacağını belirtmiştir. AnadoluJet filosuna yeni alımlar yapacak olup, uçuş noktalarının sayısını arttıracaktır. Doluluk oranı her geçen gün daha da artan AnadoluJet bu doğrultuda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

AnadoluJet iş ilanları kapsamında çok sayıda kabin memuru alımı, host alımı, hostes alımı, mühendis alımı, pilot alımı, bilet satış memuru alımı, insan kaynakları stajyeri alımı ve daha belirtmediğimiz çok sayıda kadro ve pozisyonda alımlar gerçekleştirecektir. Bu ilanlarda ilkokul mezunu, ortaöğretim mezunu veya üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. AnadoluJet sadece vasıflı değil aynı zamanda yetiştirmek üzere de vasıfsız eleman alımları da gerçekleştirmektedir. AnadoluJet tarafından yayınlanmış olan en son kabin memuru alımı ilanındaki başvuru şartlarını AnadoluJet bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için aşağıda paylaştık.

 • Askerlik hizmetini tamamlamış olmak. (Erkek adaylar için)
 • Sabıka kaydı bulunmamak. (Taksirli trafik suçları hariç)
 • Vardiyalı düzende çalışmaya bir engeli bulunmamak.
 • Herhangi bir sağlık problemi olmamak.
 • İyi derecede İngilizce bilmek. Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça veya İspanyolca dillerinden birini ikinci dil olarak bilmek tercih nedenidir.
 • Bayanlar için 1.63-1.80 cm.arası boya sahip olmak.
 • Erkekler için 1.70-1.90 cm.arası boya sahip olmak.

Anadolujet iş ilanları

AnadoluJet İş Başvurusu 2020

AnadoluJet yılın belirli dönemlerinde personel alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanları AnadoluJet insan kaynakları tarafından resmi internet adresi üzerinde yer alan Duyurular kısmında belirtilmektedir. Anadolujet insan kaynakları bu doğrultuda yapılan iş başvurularını titizlikle değerlendirmekte ve akabinde iş başvurusu olumlu sonuçlanan adayları mülakat için görüşmeye çağırmaktadır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar AnadoluJet gibi geleceği olan, her geçen gün büyüyen şirkette çalışma imkanı elde ederler. Anadolujet kariyer hedefi olan bireyler için doğru tercihlerden bir tanesidir.

Anadolujet İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER ANADOLUJET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, anadolujet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan anadolujet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

10 Comments

 1. Nurettin taş

  16 Mart 2017 at 15:35

  10.10.1980 Siirt/Kurtalan doğumlu.1997 kurtalan E.M.L.Elektrik bölümünden mezun oldu.Marmaris ve İstanbul’da turizm sektörlerinde çalıştı.Halen İstabul’da bir restorant işletmesinde çalışmakta,iyi düzeyde İngilizce bilir,evli 3 çoçuk babasıdır.

  Reply

 2. Sevda

  24 Eylül 2017 at 15:43

  33yaşındayım Rusça İngilizce Azerice

  Reply

  • Regina

   11 Kasım 2017 at 19:48

   Sevda canım yabancilar aliyorlar mi?

   Reply

 3. Ayse

  9 Ekim 2017 at 14:18

  Merhabalar 27 yasindayim uluslararasi iliskiler mezunuyum . egitim surecimde ingilizce rusca egitimj aldim.

  Reply

 4. Çağla

  3 Ocak 2018 at 14:15

  Rusya da Kuban Devlet Üniversitesinde Uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi mezunuyum. Sosyoloji üzerine Master yaptim. Rusca ve Ingilizce anadil seviyesinde konuşmaktayım. Ayrica Ispanyolca eğitimi aldim.

  Reply

 5. Veysel Hatipoğlu

  12 Şubat 2020 at 14:39

  Veysel Hatipoğlu 01.01.1997 Amasya Doğumluyum 1,70 boyundayım Amasya E.M.L. Makine bölümü mezunuyum. Bir fabrikada işçi olarak çalışmaktayım.

  Reply

 6. Meliha

  16 Şubat 2020 at 23:01

  Merhaba lise mezunuyum sultanbeylide oturuyorum ACİL işe ihtiyacım var ilginize teşekkürler

  Reply

 7. Ayşegül

  2 Mayıs 2020 at 22:59

  Merhaba Sivil Havacılık Kabin Hizmetlerin den mezunum.Kendi bitirdiğim bölüm dışın da yabancı bir Tv kanalın da belli bir iş tecrübesine sahibim.İngilizce Tv programları sunuyor ve ikinci bir dili de başlangıç olarak konuşabiliyorum.Şu an da da iş arıyorum.Yardımcı olur ve cevap yazarsanız çok memnun olurum.

  Reply

  • ahmet

   24 Haziran 2020 at 13:51

   kabin hizmetlerinde iş bulmak zormu ?

   Reply

 8. Havva özkul

  15 Haziran 2020 at 02:01

  Konyada yaşıyorum.38 yaşında seyahat engelim yok.direksiyon eğitmeniyim.a2 d ehliyetlerim mevcut.maliyeviktisat devam.pazarlama işi yaptim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir