Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Ankapark Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri

Ankapark Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri

2,067
Ankapark

Ankapark Türkiye’nin en büyük eğlence mekanı olarak Ankara şehrimizde Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine kurulmuş olan tema parkıdır. İçerisinde Disneyland tarzı eğlence mekanlarını barındırmaktadır. Peki Ankapark saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Ankapark çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ankapark Giriş Ücretleri 2021

Saat 10:00- ile 22:00 saatleri arasında açık kalacak olan Ankapark’in giriş ücretlerine göre yetişkin ve çocuk girişleri 25 Tl olacak. Vip giriş için 190 Tl olacak. Ayrıca 0-2 yaş arası geçişler ücretsiz olacak. Diğer yandan 31 Mart tarihine kadar ücretsiz olacağı açıklanmıştır.

Ankapark Çalışma Saatleri 2021

Ankapark genel itibariyle sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı zamanlar çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Ankapark, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Ankapark Saat Kaçta Açılıyor : Ankapark genellikle saat 10:00’da açılsa da, parkın açılış saati farklılık gösterebilmektedir.

Ankapark Saat Kaçta Kapanıyor : Ankapark genel itibariyle 22:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı zamanlarda bu kapanış saati gece 23:00’ü bulabilmektedir.

Ankapark Hafta Sonu Açık Mı : Ankapark hafta sonu da yine aynı hafta içi gibi mesai saatleri içinde hizmet verir.

Ankapark Bayramda Açık Mı : Ankaaprk, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Ankapark Gece Açık Mı : Malesef Ankapark gece hizmet vermemektedir. Saat 22:00 itibari ile kapılarını kapatmakta ve müşteri kabul etmemektedir.

Ankapark Mesai Saatleri : Ankapark mesai saati günde 12 saat olarak belirtilmiştir. Bazı zamanlar (Özel günler ve Bayramlarda ) bu süre 13-14 saate çıkabilmektedir.

  • Kamu ve Özel Firmaların Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri için TIKLAYIN!
  • Ankapark Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu için TIKLAYIN!

Bu yazımızda Ankapark açılış saatleri ve kapanış saatleri yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …