Ana Sayfa Şehirler Ankara Ankara Numune Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Numune Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

2,062
Ankara Numune Hastanesi

Ankara Numune Hastanesi; Herkes tarafından bilinen diğer adıyla Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi şehrin en eski sağlık kuruluşudur. 1800 lü yılların ikinci yarısında “Gureba Hastanesi” ismi ile hizmet veren hastanemiz 1924 yılında çıkarılan bir yasa ile “Ankara Numune Hastanesi” ismini almıştır. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ankara Numune Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Ankara Numune Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Ankara Numune Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Ankara Numune Hastanesi İş İlanları 2021

Ankara Numune Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Ankara Numune Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Ankara Numune Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Ankara Numune Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ankara Numune Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Ankara Numune Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

8 Comments

 1. osman

  25 Haziran 2020 at 02:21

  ankara mamakta oturuyorum evliyim adım osman 05423533628

  Reply

 2. Seyran

  31 Ağustos 2020 at 12:26

  İsmim seyran daha önce bayındır Hastanesi’nde temizlik personeli olarak çalıştım iş deneyimim var calismiyorum

  Reply

 3. Sema

  15 Aralık 2020 at 16:20

  Ismim sema temizlik personeli olarak çalışmaya hazırım

  Reply

 4. Sema

  15 Aralık 2020 at 16:52

  Akderede oturuyorum temizlik personeli olarak çalışmaya hazırım

  Reply

  • Dilek

   19 Ağustos 2021 at 18:52

   Merhaba Keçiören/Ayvalıda oturuyorum. 9 yıl huzur evlerinde temizlik personeli,kat görevlisi,hasta bakım olarak çalıştım tecrübeliyim acil işe ihtiyacım var saygılar…

   Reply

 5. Fatma çelik

  15 Aralık 2020 at 17:01

  Temizlik personeli olarak çalışmayı isterim Mamak Akdere de oturuyorum işe çok ihtiyacım var

  Reply

 6. Fatma çelik

  15 Aralık 2020 at 17:02

  Temizlik personeli olarak başlayabilirim Akdere de oturuyorum 05319537326

  Reply

 7. Şükrü çelik

  15 Aralık 2020 at 17:07

  Temizlik personeli mork görevlisi olarak yapabilirim mamaktayim işe ihtiyacım var 05539392101

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

MİT Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Milli İstihbarat Teşkilatı yada herkes tarafından bilinen kısa adıyla MİT, Türkiye Cumhuri…