Ana Sayfa Şehirler Hatay Antakya Yeni Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Antakya Yeni Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

7,273
Devlet Hastanesi

Antakya Yeni Devlet Hastanesi; Hatay şehrimizde yer almaktadır. Şehrin en önemli sağlık kurumlarından bir tanesidir. Hastaneye her yıl düzenli olarak yapılan yeni yatırımlar ile kapasitesi büyümekte hastalara verilen hizmetin kalitesi artmaktadır. Açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Antakya Yeni Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Hatay Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Antakya Yeni Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Antakya Yeni Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Antakya Yeni Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Antakya Yeni Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Antakya Yeni Devlet Hastanesine iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Hatay Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Antakya Yeni Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Hatay Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

9 Comments

 1. Yıldız

  9 Haziran 2020 at 12:09

  Temizlik personeli

  Reply

 2. Hasan

  19 Haziran 2020 at 12:53

  İs arıyorum lütfen yardımcı olun.tlf.0.531.3641911.lütfen çok zor durumdayız. İlgilenmesi. Durumunda.bir.aileyi. hayatta.kalmasını. sağlayacağını. Belirtmek isterim.

  Reply

 3. Meryem

  16 Eylül 2020 at 20:44

  İş arıyorum yardımcı olurmusunuz

  Reply

 4. Meryem

  28 Ekim 2020 at 09:08

  İş arıyorum temizlik personeli yardımcı olun

  Reply

 5. Zeynep ay

  7 Mart 2021 at 08:51

  Merhaba ben Antakya’da ikamet ediyorum acil iş arıyorum

  Reply

 6. Zeynep

  21 Mayıs 2021 at 20:51

  Özel güvenlik görevlisiyim işe ihtiyacım var yardımcı olurmusun ihtiyacım var

  Reply

 7. Orhan yiğit

  8 Temmuz 2021 at 23:55

  Hastane temizlik görevlisi
  İş arıyorum lütfen çok zor durumdayım

  Reply

 8. Süreyya mengüç

  26 Temmuz 2021 at 15:43

  Ise ihtiyacım var 0534 0134926 d ehliyetim var mesleğim kaynakçı asma tavan

  Reply

 9. Mehmet Ali deli

  27 Ocak 2022 at 23:41

  İş başvurusu için daha önce bursa rometem fizik rehbillesyon hasta bakım olarak çalıştım 1yil deneyim var sertifika var

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Hatay Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Hatay Devlet Hastanesi; İsmindende anlaşılacağı gibi Hatay ilimizde yer almaktadır. Hastan…