Ana Sayfa Özel Şirketler Aras Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Aras Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,020
Aras Kargo

Aras Kargo, Türkiye’de faaliyet göstermekte olan büyük bir kargo şirketidir. 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama’nın ardından taşımacılıkta da 1989’da faaliyete geçen şirket, Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur. Türkiye’nin hemen hemen her yerine kargo ulaştırmayı amaç edinmiş olan firma faaliyete geçtiği günden buyana bünyesinde birçok insana iş imkanları sağlamaktadır. Heryıl açtığı yeni şubeleri ile ihtiyaç duyduğu personel ve elemanları büyük bir özen ve titizlikle seçmekte ve bünyesinde istihdam etmektedir. Kariyer olanakları olarak personellerine geniş imkanlar sunmakta olan firma, personellerinin eğitimi ve firma içindeki birimlerde yükselmesi konusundada desteklemektedir. Ayrıca çalışan personellerine servis , yemek kartı ve ferdi kaza sigortası imkanlarıda sunmaktadır.

Aras Kargo Personel, Kurye, Şoför Alımı 2021

Yazımızın devamında bulunan Aras Kargo İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz firma yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Aras Kargo İş İlanları 2021

Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması öngörülen iş ilanları arasında en fazla arananlar ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Vardiyalı Çalışacak Personel Alımı, Kargo Taşıma ve Nakliye Elemanı, Kargo Paketleme Elemanı, Kargo Takip Elemanı, Müşteri Hizmetleri Personeli, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Şube Müdür ve Müdür Yardımcıları, Moto Kurye ve Yazılım Uzmanları gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aras Kargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız KariyerNET sitesi üzerinden aşağıda vermiş olduğumuz link vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Aras Kargo bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir.

Aras Kargo Çalışanlarının Maaşları ve Aldıkları Ücret Ne Kadar?

Çalışılan veya başvuruda bulunulan departmana göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak Aras Kargo firması bünyesinde çalışan en alt kademe personele asgari ücret politikası uygulamaktadır. Her yıl asgari ücrete yapılan zamla birlikte personel ücretlerine devletin belirlediği oranlarda zam yapılmaktadır. Bu yazımızda Aras Kargo firması iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Aras Kargo Personel Alımı İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN

One Comment

  1. Ibrahim aydeniz

    4 Aralık 2018 at 04:14

    Gaziantepten inrahim aydeniz 19 yaşındayim askrik sorun deyil yeterki işim olsun

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…