Ana Sayfa Özel Şirketler Arçelik Personel Eleman İşçi Alımı ve Güncel İş İlanları

Arçelik Personel Eleman İşçi Alımı ve Güncel İş İlanları

5,262
Arçelik A.Ş.

Arçelik Personel Eleman Alımı İlanları 2021

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulmuş olan ülkemizin en köklü ve büyük beyaz eşya ve teknoloji şirketidir. Arçelik A.Ş. 30 binin üzerinde çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’da 15 üretim tesisi ve kendisine ait 10 markası ile (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 135’i aşkın ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. Ülkemizin en köklü şirketlerinden birisi olan Arçelik büyüme hedefleri doğrultusunda 2021 yılı içerisinde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Arçelik açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ile iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Arçelik A.Ş. İşçi Alımı İlanları 2021

Arçelik A.Ş. doğru adayları şirket bünyesine kazandırmak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek uygun pozisyonlara yerleştirmeyi amaç edinmiş durumdadır. Arçelik iş başvurusu yapmanızın ardından özgeçmişiniz aday havuzuna düşmektedir. Arçelik insan kaynakları burada kendilerine uygun adayları seçmekte ve ön görüşme için çağırmaktadır. Bu görüşme sırasında yabancı dil testi, sayısal ve sözel yetenek testleri ve kişisel envanteri uygulanmaktadır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar insan kaynakları bölüm yöneticisi ile, ortak değerleri bulmak amacı ile ikinci bir görüşme yaparlar.

Bu görüşme süreçlerini başarı ile tamamlayan adaylar, Değerlendirme Merkezi uygulamasına katılmaktadırlar. Değerlendirme Merkezinde adayın yetenekleri ve kişisel yapısı detaylı olarak gözlemlenir. Bu aşamayı da geçen adaylara üst yönetim tarafından ücret teklifi gerçekleştirilir. Şayet ücret teklifini yeterli ya da makul görüyorsanız, giriş işlemleriniz yapılır ve oryantasyon süreciniz başlatılır. Arçelik işe alım süreci gözünüzü korkutmasın. Tüm bu süreçleri kısa zaman içerisinde, basit bir şekilde geçebilirsiniz. Ancak bunun için kendinize en uygun iş ilanını seçmeniz ve bu iş ilanına başvuru yapmanızdır. Kişisel özelliklerinize uygun olmayan ilanlara yapacağınız iş başvurusu, bu işe alım sürecinde işinizi zorlaştıracaktır.

Arçelik Güncel İş İlanları 2021

Arçelik A.Ş, Eskişehir, İstanbul Tuzla, İstanbul Beylikdüzü, Bolu, Ankara, Eskişehir ve Tekirdağ Çerkezköy’de üretim tesisleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her ilimizde satış noktaları bulunmaktadır. Arçelik, büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda satış temsilcisi, güvenlik görevlisi, ar-ge teknisyeni, mühendis, müşteri temsilcisi, mekanik teknisyeni, grafik tasarımcı, mekanik bakım teknisyeni, otomasyon teknisyeni, stajyer, engelli işçi gibi çok sayıda eleman alımı gerçekleştirecektir.

Arçelik bünyesinde çalışanlar ülkemiz şartları düşünüldüğünde yüksek maaş olanaklarına kavuşmaktadırlar. Arçelik şirketi çalışanlara vermiş olduğu değer ile ün yapmış bir şirkettir. Çalışan maaşlarının yanı sıra yılda 4 ay da ikramiye almaktadırlar. Belirli kademe ve pozisyonlara da ayrıca bu ikramiyelerin yanı sıra prim verilmektedir. Arçelik bünyesinde çalışma şansı yakalayan kişiler ayrıca Koç Holding Emeklilik ve Yardım Sandığı Vakfı’na üyelik, özel sağlık sigortası, şirkettin satmakta olduğu ürünlerde indirim, borç para uygulaması, sosyal yardımlar, öğle yemeği, iş yeri sağlık servisi ve personel taşıma hizmetinden yararlanmaktadırlar. Arçelik şirketinde 1 ile 5 sene arasında çalışanlar yılda 18 gün, 6 ile 14 sene çalışanlar 22 gün ve 15 sene üzerinde çalışanlar da 26 gün yıllık izin kullanmaktadırlar.

Arçelik A.Ş. İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Bünyesinde çalışanlara verdiği önemle büyümenin doğru orantılı olduğunu çok önceden farkına varan Arçelik, bünyesine katılan yeni elemanlara da aynı önem ve değeri vereceğini ve Arçelik şirketinin çalışmak için doğru bir tercih olduğunu vurguluyor. Arçelik iş ilanları, kendi web adresi üzerinde kariyer.net altyapısı kullanılarak sunulmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan Arçelik web adresine girerek güncel iş ilanlarına göz gezdirebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda Genel Başvuru kısmından da açık iş pozisyonlarında size uygun iş ilanı yoksa bile iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacağınız başvurular ilgili kadro ve pozisyonda eleman açığı oluştuğu takdirde değerlendirilmeye alınacak olup, başvurusu olumlu sonuçlananlar mülakat için çağrılacaklardır. Arçelik iş ilanları hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşünüzü ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Arçelik Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021 İçin [link url=”http://www.arcelikas.com/sayfa/626/%C4%B0%C5%9F%20Ba%C5%9Fvurusu%20ve%20%C4%B0%C5%9F%20%C4%B0lanlar%C4%B1″]TIKLAYIN[/link]

12 Comments

 1. M Raşit

  27 Ocak 2020 at 20:33

  Işsizim iş arıyorum arçelik fabrikası

  Reply

 2. Mehmet Raşit Elmastaş

  27 Ocak 2020 at 20:37

  Ben Mehmet Raşit Elmastaş iş arıyorum arçelik fabrika muduru fabrika şefi benden size ricam iş sizim iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

  Reply

 3. Özge Gernikci

  1 Şubat 2020 at 14:58

  Salamün aleykum ben işitme engelliyim cıhaz kullanııyorum ama normal konuşabiliyorum Yine iş çalışmak istiyorum orda olursa sevınırım

  Reply

 4. SERKAN ÖZDEMİR

  27 Nisan 2020 at 10:26

  merhaba iş arıyorum …30 yıllık idari işler deneyimim var ..ayrıca beylikdüzü fabrikasında 1988-2013 yılları arasında çalıştım,,yardımcı olursanız sevinirim,,,silivri de oturuyorum,,,üretim işinde bile çalışmaya razıyım,,15 yıl hizmet ettiğim için koç grubunu çok seviyorum ,, sizlere daha çok hizmet vermek istiyorum,,saygılarımla…

  Reply

 5. Fatih Güldemir

  6 Temmuz 2020 at 16:46

  Engelli emekliyim

  Reply

 6. Messut saz

  16 Aralık 2020 at 11:41

  Personel alımına işe girmek isterim boyacı selfitikam vardır arzederim

  Reply

 7. SULHATTİN

  18 Mart 2021 at 23:25

  İsmim SULHATTİN 32 yaşındayım çerkezköyde ikamet ediyorum işsizim sayın arçelik yetkilileri lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim imanın çok mağdurum ?

  Reply

 8. Yeliz

  1 Mayıs 2021 at 23:24

  Çalışma deneyim var 15sanelik gerçekten mağdur um yardımcı olursanız sevinirim

  Reply

 9. Bilgi binici

  25 Mayıs 2021 at 09:55

  Zebeka çağrı merkezi yemek dagitimi kepçecilik yaptım ve plevne orta okulda calistim geçiçi temizlik yaptım iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

  Reply

 10. Sedef Akinci

  29 Haziran 2021 at 20:43

  Sağlık meslek lisesi mezunuyum 1 yil boyunca staj yaptım revirde sağlık ocağında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim .

  Reply

 11. Murat

  11 Eylül 2021 at 06:19

  Manisadaki fabrikanıza beni de alrmsnz

  Reply

 12. gökay öztürk

  14 Eylül 2021 at 17:03

  gazi endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum 1981 dogumlu işe ihtiyacımvar olumlu veya olumsuz 542 632 32 49

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…