Ana Sayfa Şehirler Gümüşhane Arzularkabaköy Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Arzularkabaköy Belediyesi Personel Alımı Yapacak

105
Personel

Gümüşhane ilimizde yer alan Arzular Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Arzular Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında kamyon şoförü alımı, makam şoförü alımı, büro memuru alımı ve inşaat kalfası alımı yapacaktır. Adaylar ilana 19 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Arzularkabaköy Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Arzular Kabaköy Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir.

Noter huzurunda kura çekimi 27.01.2017 Cuma günü saat 10:00-12:00 arasında Arzularkabaköy Belediye Başkanlık Makamında noter huzurunda yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36-105 e-posta: [email protected])servisinde görevli personelden bilgi alınabilir.

Kamyon Şoförü Alımı : Psikoteknik, SRC-2, SRC-4 belge şartı bulunmaktadır. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.  Diğer kadro ve pozisyonlar için başvuru şartı belirtilmemiştir.

Arzularkabaköy Belediyesi tarafından yapılan personel alımı ilanı kapsamında 10 personel istihdam edilecektir. İlana dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerini haberimizde paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gümüşhane Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Gümüşhane Be…