Ana Sayfa Şehirler Gümüşhane Arzularkabaköy Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Arzularkabaköy Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Arzularkabaköy Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacak. Arzularkabaköy Belediyesi makam şoförü alımı, kamyon şoförü alımı, büro memuru alımı ve inşaat kalfası alımı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler haberimiz devamında.

Personel

Gümüşhane ilimizde yer alan Arzular Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Arzular Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında kamyon şoförü alımı, makam şoförü alımı, büro memuru alımı ve inşaat kalfası alımı yapacaktır. Adaylar ilana 19 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Arzularkabaköy Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Arzular Kabaköy Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir.

Noter huzurunda kura çekimi 27.01.2017 Cuma günü saat 10:00-12:00 arasında Arzularkabaköy Belediye Başkanlık Makamında noter huzurunda yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36-105 e-posta: [email protected])servisinde görevli personelden bilgi alınabilir.

Kamyon Şoförü Alımı : Psikoteknik, SRC-2, SRC-4 belge şartı bulunmaktadır. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.  Diğer kadro ve pozisyonlar için başvuru şartı belirtilmemiştir.

Arzularkabaköy Belediyesi tarafından yapılan personel alımı ilanı kapsamında 10 personel istihdam edilecektir. İlana dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerini haberimizde paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 2
    Shares

GÜMÜŞHANE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Gümüşhane için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Gümüşhane için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir