Ana Sayfa Özel Şirketler Atak Piliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Atak Piliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

191
Atak Tavukçuluk

Atak Piliç‘in arkasında, içinde bulunduğu sektör de 39 yıllık bir mazisi olan, bu işe gönül vermiş bir aile bulunmaktadır. Sektör de, canlı hayvan üretiminden, kesimhaneciliğe uzanan bir geçmişi bulunan Atak ailesi Bünyesine Er Piliç markasının bayiliğini de katmıştır. Er piliç markasının tecrübesi, sektörde lider olması ve Türkiye de İLK olan KURU YOLUM sistemi ile Atak Piliç in bu markayı seçmesindeki en önemli etkenlerden birisidir. Atak Piliç, Er Piliç markasının Anadolu ve Avrupa bölgesinin bayiliğini yapmaktadır.

Atak Piliç, sektördeki tecrübesi sayesinde genç dinamik bir ekip kurmuş olup, sektörün en önemli silahı olan hızlı servis ağı ve birebir iletişim kurma olanağını müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle yılın belirli dönemlerinde personel alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Atak Piliç Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Yazımızda bulunan Atak Piliç Kurumu İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kurum insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz Kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Atak Piliç Güncel İş İlanları 2021

Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Vardiyalı Çalışacak Personel Alımı, Kesim Elemanı, Paketleme Elemanı, Depolama Elemanı, Depo Sorumlusu, Nakliye Elemanı, Muhasebe Elemanı, Kalite Kontrol Uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Atak Piliç İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Atak Piliç bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Atak Piliç iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Atak Piliç Güncel İş İlanları – İş Başvuru Formu – İletişim Bilgileri için TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…