Ana Sayfa Özel Şirketler Atak Piliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Atak Piliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Atak Piliç yakın zamanda Personel Alımı, Eleman Alımı, Vardiyalı Çalışacak Personel Alımı, Kesim Elemanı, Paketleme Elemanı, Depolama Elemanı alımı yapacak.. Atak Piliç İnsan Kaynakları, iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ve iş başvurusu detayları yazımızın devamında..

Atak Tavukçuluk

Atak Piliç‘in arkasında, içinde bulunduğu sektör de 39 yıllık bir mazisi olan, bu işe gönül vermiş bir aile bulunmaktadır. Sektör de, canlı hayvan üretiminden, kesimhaneciliğe uzanan bir geçmişi bulunan Atak ailesi Bünyesine Er Piliç markasının bayiliğini de katmıştır. Er piliç markasının tecrübesi, sektörde lider olması ve Türkiye de İLK olan KURU YOLUM sistemi ile Atak Piliç in bu markayı seçmesindeki en önemli etkenlerden birisidir. Atak Piliç, Er Piliç markasının Anadolu ve Avrupa bölgesinin bayiliğini yapmaktadır.

Neden Er Piliç markası? Er Piliç markasının geniş ürün yelpazesi, piyasadan alınan isteklere hızlı bir şekilde çözüm üretmesi ne kadar gelişmiş bir sisteminin olduğunu göstermektedir. Bu bağlamda Er Piliç markası, sektöre 39 yılını vermiş olan ATAK ailesinin tercih sebepleri arasında en önemli etkendir.

Atak Piliç, sektördeki tecrübesi sayesinde genç dinamik bir ekip kurmuş olup, sektörün en önemli silahı olan hızlı servis ağı ve birebir iletişim kurma olanağını müşterilerine sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bünyesinde ar-ge ekibi bulunduran Atak Piliç, sektöre adeta yeni bir soluk, yeni bir bakış açışı getirmiştir. Şuanda 13 araçlık bir servis ekibi ve saha elemanı bulunan Atak Piliç, 2017 nin ilk yarısı sonunda bu araç sayılarını 20’ye çıkarmayı hedeflemiştir.

Atak Piliç Personel Eleman İşçi Alımı 2020

Yazımızda bulunan Atak Piliç Kurumu İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kurum insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz Kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Atak Piliç Güncel İş İlanları 2020

Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Vardiyalı Çalışacak Personel Alımı, Kesim Elemanı, Paketleme Elemanı, Depolama Elemanı, Depo Sorumlusu, Nakliye Elemanı, Muhasebe Elemanı, Kalite Kontrol Uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Atak Piliç İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Atak Piliç bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Atak Piliç iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Atak Piliç Güncel İş İlanları – İş Başvuru Formu – İletişim Bilgileri için TIKLAYIN


DİĞER ATAK TAVUKÇULUK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, atak tavukçuluk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan atak tavukçuluk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir