Ana Sayfa Özel Şirketler Atasun Optik İş İlanları ve İş Başvurusu

Atasun Optik İş İlanları ve İş Başvurusu

1,435
Atasun Optik

Atasun Optik; Dünyada 44 ülkede, 6.000’den fazla mağazası ve 25.000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren, bulunduğu pazarların optik perakendesinde lider konumunda olan GrandVısıon şirketinin %100 iştiraki Atasun Optik olarak 2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz.

Yapılan bu uluslararası ortaklığın verdiği güçle, hızlı bir büyüme sürecine girerek 2017 itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Ordu, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak, Isparta, Samsun, Edirne, Çorum, Erzurum, Sivas, Malatya, Nevşehir, Kahramanmaraş, Kırklareli, Kütahya, Adıyaman,Şanlıurfa ve Kırıkkale’de toplam 43 ilde 199 noktaya ulaştık.

Atasun Optik Personel Eleman Optisyen Alımı 2021

Yazımızda bulunan Atasun Optik firması İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz Kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Atasun Optik Güncel İş İlanları 2021

Atasun Optik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Gözlük Tasarımcısı, Gözlük Tamir Elemanı, Gözlük Satış Elemanı, Mağaza Sorumlusu, Ürün Tanıtım Elemanı, Muhasebe Elemanı, Kalite Kontol Uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Atasun Optik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Atasun Optik bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Atasun Optik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Atasun Optik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

One Comment

  1. Rabia Dimen

    8 Nisan 2021 at 01:39

    Merhaba kariyer nette sürekli ilan güncelleniyor başvuru yaptım fakat sizden bana hiç bir dönüş yapılmadı kriterlere uygun olabileceğimi düşünüyorum ☺️ neden bir şansım olmasın acaba en kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın atasun ailesi ?

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…