Ana Sayfa Özel Şirketler Atasun Optik İş İlanları ve İş Başvurusu

Atasun Optik İş İlanları ve İş Başvurusu

Atasun Optik bünyesinde çalıştırılmak üzere yeni yılla birlikte çok sayıca personel alımı, eleman alımları, optisyen alımı yapılacak.. Atasun Optik İnsan Kaynakları, iş ilanları, iş olanakları, iş imkanları ve iş başvurusu detayları yazımız devamında...

Atasun Optik

Atasun Optik; Dünyada 44 ülkede, 6.000’den fazla mağazası ve 25.000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren, bulunduğu pazarların optik perakendesinde lider konumunda olan GrandVısıon şirketinin %100 iştiraki Atasun Optik olarak 2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz.

Yapılan bu uluslararası ortaklığın verdiği güçle, hızlı bir büyüme sürecine girerek 2017 itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Ordu, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak, Isparta, Samsun, Edirne, Çorum, Erzurum, Sivas, Malatya, Nevşehir, Kahramanmaraş, Kırklareli, Kütahya, Adıyaman,Şanlıurfa ve Kırıkkale’de toplam 43 ilde 199 noktaya ulaştık.

Atasun Optik Personel Eleman Optisyen Alımı 2020

Yazımızda bulunan Atasun Optik firması İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz Kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Atasun Optik Güncel İş İlanları 2020

Fırma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Gözlük Tasarımcısı, Gözlük Tamir Elemanı, Gözlük Satış Elemanı, Mağaza Sorumlusu, Ürün Tanıtım Elemanı, Muhasebe Elemanı, Kalite Kontol Uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Atasun Optik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Atasun Optik bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Atasun Optik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Atasun Optik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ATASUN OPTİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, atasun optik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan atasun optik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir