Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri ATO (Ankara Ticaret Odası) Çalışma – Mesai Saatleri

ATO (Ankara Ticaret Odası) Çalışma – Mesai Saatleri

801
Ankara Ticaret Odası

ATO (Ankara Ticaret Odası) Çalışma Saatleri 2021

Ankara Ticaret Odası ya da kısa bilinen ismi ile ATO, Ankara ilimizde bulunmakta olan bir ticaret odasıdır. ATO, kurum ve kişilerin ticari işlemlerini düzenlemek, kayıt altına almak ve bu işletmelere ait sicillerin bulundurulduğu bir kurumdur.  ATO ülkemiz ticaret odaları arasında en yoğun olarak çalışmakta olanlardan bir tanesidir. Çeşitli işlemlerden dolayı ATO Genel Merkezi ve şubeleri her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Peki ATO sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? ATO çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

ATO (Ankara Ticaret Odası) Açılış, Kapanış Saatleri 2021

ATO, Ankara esnafını desteklemek, üyelerin mesleklerine uygun olarak ilerlemelerini desteklemek gibi çeşitli görevlere sahiptir. ATO bünyesinde 130 bini aşkın üye bulunmaktadır. Bu bakımdan ülkemizdeki ticaret odaları arasında önlerde yer almaktadır. ATO şubelerinde ve genel merkezinde işlemleri olan vatandaşlarımız ise ATO kaçta açılıyor kapanıyor merak ediyorlar. ATO; Kazan, Keçiören, Ostim, Sincan, Siteler’de temsilciliklere sahiptir. ATO Genel Merkezi ve temsilcilikleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlar ve akşam saat 18:00’de kapanır. ATO ayrıca saat 12:00 ile 13:00 arasında öğle arası yani öğle tatili sebebi ile kapalı durumdadır.

 

Ankara Ticaret Odası Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

İTO Genel Merkezi ve şubeleri, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalı durumdadır. İşlemlerinizi hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve çalışma saatleri içerisinde halletmelisiniz.

İstanbul Ticaret Odası Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

İTO Genel Merkezi ve şubeleri; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalı durumdadır. Ayrıca arefe günlerinde öğleye kadar hizmet vermektedir. İTO bugün ve yarın açık mı tarihe göre sorgulama yapabilirsiniz.

Bu yazımızda Ankara Ticaret Odası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 0 286” üzerinden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …