Ana Sayfa Özel Şirketler Avea Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Avea Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

302
Avea

Avea, uzun yıllar ülkemizde hizmet veren bir GSM operatörüydü. Yeni nesil şebekesi ile ülkemizin %98’ine hizmet sunuyordu. Ancak geçtiğimiz yıl Türk Telekom ile birleşme kararı alındı ve böylelikle Avea markası tarihe karışmış, yerine Türk Telekom Mobil hizmet sunmaya başladı. Avea Türkiye çapında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Avea Türkiye insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvurusu ve iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Avea Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Avea 2004 yılında kurulmuş bir GSM operatörüdür. Avea, kurulduğu günden bu yana ülkemiz GSM pazarına ciddi bir rekabet ortamı sunmuştur. Şirket bazı spor kulüpleriyle yapmış olduğu anlaşmalarla, yalnızca isim hakkı kulüplerde bulunan Fenercell,  GSMobile, Trabzoncell, Göztpeecell gibi sanal operatörleri de barındırmaktaydı. İş Bankası’nın da hissedarı olduğu Avea, 2015 yılında tamamen Türk Telekom bünyesine geçti. Türk Telekom ile birleşmeden önce abone sayısı 20 milyonu geçmiş durumdaydı.

Avea Güncel İş İlanları 2021

Avea bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler TürkTelekom Avea bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir.

Avea İş Başvurusu 2021

Avea şirketinin Türk Telekom bünyesine katılması ile şirketin tüm faaliyetleri de yine bu isim altında devam edecek. Türk Telekom mobil pazardaki büyümesini sürdürmek ve en fazla abone sayısına sahip olan GSM operatörü hedefine ulaşmak için 2021 yılında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Bu alımlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenmek ve Türk Telekom tarafından verilmiş en son iş ilanlarına göz gezdirmek için hemen TIKLAYIN.

Bu yazımızda Avea iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…