Ana Sayfa Özel Şirketler Avea Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Avea Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Avea 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Avea güncel iş ilanları, açık iş pozisyonları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

Avea

Avea, uzun yıllar ülkemizde hizmet veren bir GSM operatörüydü. Yeni nesil şebekesi ile ülkemizin %98’ine hizmet sunuyordu. Ancak geçtiğimiz yıl Türk Telekom ile birleşme kararı alındı ve böylelikle Avea markası tarihe karışmış, yerine Türk Telekom Mobil hizmet sunmaya başladı. Avea Türkiye çapında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Avea Türkiye insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvurusu ve iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Avea Personel Eleman Alımı 2020

Avea 2004 yılında kurulmuş bir GSM operatörüdür. Avea, kurulduğu günden bu yana ülkemiz GSM pazarına ciddi bir rekabet ortamı sunmuştur. Şirket bazı spor kulüpleriyle yapmış olduğu anlaşmalarla, yalnızca isim hakkı kulüplerde bulunan Fenercell,  GSMobile, Trabzoncell, Göztpeecell gibi sanal operatörleri de barındırmaktaydı. İş Bankası’nın da hissedarı olduğu Avea, 2015 yılında tamamen Türk Telekom bünyesine geçti. Türk Telekom ile birleşmeden önce abone sayısı 20 milyonu geçmiş durumdaydı.

Avea Güncel İş İlanları 2020

Avea bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler TürkTelekom Avea bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir.

Avea şirketinin Türk Telekom bünyesine katılması ile şirketin tüm faaliyetleri de yine bu isim altında devam edecek. Türk Telekom mobil pazardaki büyümesini sürdürmek ve en fazla abone sayısına sahip olan GSM operatörü hedefine ulaşmak için 2020 yılında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Bu alımlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenmek ve Türk Telekom tarafından verilmiş en son iş ilanlarına göz gezdirmek için hemen TIKLAYIN.

Bu yazımızda Avea iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.


DİĞER AVEA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, avea konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan avea duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir