Ana Sayfa Özel Şirketler AvivaSA Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

AvivaSA Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

315
Avivasa

AvivaSA Personel Alımı İlanları 2021

31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuş olan AvivaSA, ülkemizin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden bir tanesidir. Ülkemizin en güçlü holdinglerinden bir tanesi olan Sabancı Holding ile 300 seneyi aşkın bir tarihe sahip olan dünyaca ünlü Aviva şirketlerinin ortak ilkeleri doğrultusunda kurulmuştur. AvivaSA, “bireysel emeklilik”, “hayat sigortası” ve “ferdi kaza sigortası” gibi alanlarda müşterilerinin hizmetlerini karşılayabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. AvivaSA bünyesinde ülkemizde 1500’ü aşkın çalışan bulunmaktadır. AvivaSa büyüme hedefleri doğrultusunda, 2021 yılı içerisinde bu çalışanlara yenilerinin ekleneceğini ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacağını belirtilmiştir. Avivasa açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

AvivaSA Güncel İş İlanları 2021

AvivaSA, 2021 yılı içerisinde büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yüzlerce personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirecek. Bu iş ilanları güncel olarak www.elemanuzman.com adresimiz üzerinden yayınlanmakta olup, her ilan ve kadro için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ise değişiklik arz etmektedir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimizin devamında detaylı olarak anlattık. AvivaSa, İstanbul, Denizli, Gaziantep, Ankara, İzmir, Antalya, Aydın, Adana,Bursa gibi ülkemizin 81 ilinde destek sorumlusu, tazminat işlemleri uzmanı, muhasebe uzmanı, şikayet yönetimi yetkilisi, pazarlama danışmanı, proje yönetimi uzmanı, yazılım uzmanı, finansal danışman, satış yöneticisi, sigorta yöneticisi, satış temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alımlar yapıyor.

AvivaSa İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

AvivaSA müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına güler yüzlü ve alanında uzman personeller ile çalışmayı ilke edinmiş bir sigorta şirketidir. AvivaSA çalışanlarının gelişimleri için ise tüm desteği vermektedir. Özellikle Sabancı Holding bünyesinde bulunan şirketlerde, çalışanlarının gelişmeleri için ciddi kaynaklar ayrılmaktadır. AvivaSA iş başvurusu ise kariyer ve iş portalları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Aşağıda iş başvurusu formu verilmiş olup, bu bağlantıya girdikten sonra ilinize ve pozisyonuna göre başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bağlantıda genel başvuru kısmı da bulunmaktadır. Buraya özgeçmişiniz ile iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacağınız başvurularda, ilgili kadro ve pozisyonda eleman açığı oluştuğu taktirde, başvurunuz değerlendirilmeye alınacak olup, başvurunuz olumlu karşılanırsa da görüşme için çağrılacaksınız. Avivasa iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

AvivaSA İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

One Comment

  1. Serdar Ergün

    20 Temmuz 2019 at 21:01

    48 yaşındayım. 15 yıl Jandarma Astsubayı olarak görev yaptım.2004 yılından beri Herbalife’da Süpervizörüm. Paşabahçe’de uygun bir işte çalışmak istiyorum. İşletme mezunuyum. Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum.

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…