Ana Sayfa Özel Şirketler Ayakkabı Dünyası Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ayakkabı Dünyası Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ayakkabı Dünyası Personel Alımı, Eleman Alımı, Kasiyer, Mağaza Müdürü, Reyon Görevlisi, Satış Temsilcisi Personel Alımı yapacak? Ayakkabı Dünyası insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi detayları yazımızın devamında.

Ayakkabı Dünyası

Ayakkabı Dünyası Firması; 1923 yılında Akbacakoğlu Grup tarafından kurulan ve 94 yıllık deneyimiyle Türk ayakkabı sektörünün önemli ve saygın markalarından biri olan Ayakkabı Dünyası; tüketicinin aradığı tüm dünya markaları uygun fiyatla bulabileceği, tüm ailesi için her tarz ayakkabı ihtiyacını karşılayabileceği ayakkabı mağazalar zinciridir. İlk kurulduğu yıllarda küçük bir atölyede çevre köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimlerini karşılayan Hafız Ahmet Efendi’nin Ankara’ya ayakkabı satmaya başlaması ile atılan adımlar, 1953 yılında Ankara’ya taşınma kararı alan ailenin 17 metrekarelik küçük bir dükkanda ayakkabı üretip satma kararıyla devam etti. 1973 yılında ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren gruplarla anlaşma yapmak ise ailenin toptancılığa geçmesini sağladı.

Ayakkabı Dünyası Personel Eleman Alımı 2020

1996 yılında Ankara’da ilk mağazasını hizmete sunan Ayakkabı Dünyası bugün, butik ayakkabıcılık anlayışını büyük metrekarelerde uygulayan, müşterileriyle birebir ilgilenip pratik bir alışveriş ortamı yaratan ayakkabı mağazaları zincirine dönüştü.2014 yılında Esas Holding ile gerçekleştirdiği iş ortaklığı ile büyüme ivmesini arttıran Ayakkabı Dünyası, 70 mağazası ve toplam 40.000 metre kareye ulaşan satış alanıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yazımızda bulunan Ayakkabı Dünyası firması İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı CV’niz firma tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki olumlu veya olumsuz geri dönüş en kısa sürede cevaplanacaktır.

Ayakkabı Dünyası İş İlanları 2020

Fırma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; Reyon Görevlisi , Tezgahtar, Satış sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Bayan – Erkek Kasiyer, Mağaza sorumlusu, Mağaza Müdür Yardımcı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Ayakkabı Dünyası bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Ayakkabı Dünyası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AYAKKABI DÜNYASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, ayakkabı dünyası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan ayakkabı dünyası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Ibrahim aydeniz

    4 Aralık 2018 at 04:15

    Sizinle çışak istiyorum

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir