Ana Sayfa Kamu Kurumları Ayancık Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

Ayancık Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

262
Ayancık Belediyesi

Sinop ilimizde yer almakta olan Ayancık Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanı kapsamında 30 Daimi Kadrolu işçi alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan ilan ile Beden İşçisi ( Temizlik ve Yol Kanalizasyon İşçileri ) alımı yapılacak. Adaylar ilana 25.01.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Ayancık Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, Ayancık Belediyesi’ne direkt olarak iş başvurusunda bulunabilirler. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Alımı yapılması planlanan Temizlik ve Yol Kanalizasyon İşçi kadroları için adaylardan istenilen iş başvurusu belgeleri;

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • 3 Adet Fotoğraf
  • Adli Sicil Kaydı Belgesi
  • İkametgah Belgesi
  • Askerlik Durum Belgesi şeklindedir.

Ayancık Belediyesi İş Başvurusu 2019

İş başvurusunda bulunacak adaylarda aranılan başvuru şartları arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış dahi olsa devlete karşı işlenmiş suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği olmamak, Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, malüllük ve yaşlılık aylığı almıyor olmak şartları aranmakta. Alımı yapılacak olan işçiler daimi statüde görevlendirilecek olup, çalışma koşullar iş kanunu’na göre düzenlenecek.

İş Yeri Adres Bilgileri: Ayancık Belediyesi Personel LTD. Şirketi – Yalı Mah. 15 Temmuz Şehitler Cad. No:1 Ayancık

İletişim Bilgileri: 0 368 613 10 73

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…