Ana Sayfa Şehirler Aydın Aydın Büyükşehir Belediyesi 7 İşçi Alacak

Aydın Büyükşehir Belediyesi 7 İşçi Alacak

Aydın Büyükşehir Belediyesi 7 kadrolu işçi alımı yapacağını açıkladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile ilana dair müracaat detayları haberimizde.

Aydın Büyükşehir Belediyesi

Aydın ilimizde yer almakta olan Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesinden görevlendirilmek üzere 7 kadrolu işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlan kapsamında Şoför, Sekreter, Kimyager ve Sosyal Çalışmacı personel alımı yapılacak. Adaylar ilana 29 Mart ve 02 Nisan tarihleri arasında iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş Tanımı Personel Sayısı Çalışma Şekli Çalışma Yeri
Şoför 4 Daimi , Sürekli Aydın Büyükşehir Belediyesi
Sekreter 1 Daimi , Sürekli Aydın Büyükşehir Belediyesi
Kimyager 1 Daimi , Sürekli Aydın Büyükşehir Belediyesi
Sosyal Çalışmacı 1 Daimi , Sürekli Aydın Büyükşehir Belediyesi

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları aşağıda belirtilmiştir. Adayların başvuru yapmadan önce başvuru şartlarını incelemeleri oldukça önemlidir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşından gün almamış olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
 • Türk ceza kanununa göre herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak
 • Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak
 • Emekliliği hak kazanmamış veya emekli olmamak
 • Güvenlik soruşturmasından başarı ile geçmiş olmak

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Adli sicil kaydı, Kimyager kadrosu için mezuniyet belgesi istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ve kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 • Başvuru Adresi: Güzelhisar Mah. Adnan Menderes Bulvarı 99/2 Efeler/AYDIN
 • İrtibat Kişisi: Dilara KIRKUŞU – 0256 213 40 09
 • Mülakat Tarihleri: 04.04.2019 – 14:00

Aydın ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

AYDIN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Aydın için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Aydın için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…