Ana Sayfa Şehirler Karaman Ayrancı Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacak

Ayrancı Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacak

81
İşçi alımı

Karaman ilimizde yer alan Ayrancı Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ayrancı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında ilköğretim mezunu beden işçisi alımı yapacaktır. İlan kapsamında 5 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 9 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Ayrancı Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir. Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 13/02/2017 tarihinde saat 15:00’da Belediye Meclisi Toplantı Salonu – Ayrancı / KARAMAN adresinde Noter kurası yapılacaktır. Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Veya işe alınacak işçiler sadece noter kurasıyla da belirlenebilir. Bu durumda öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek, doğrudan kura ile belirlenir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Adı Soyadı YÜKSEL BÜYÜKKARCI
Ünvanı BELEDİYE BAŞKANI
Telefon No 338 411 21 91
E-Posta [email protected]

Çalışma Adresi : ATATÜRK CADDESİ YENİ MAHALLE /2 70500 AYRANCI KARAMAN / TÜRKİYE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Yeşilsu Sulama Birliği Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Karaman ilimizde bulunan Yeşilsu Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı …