Ana Sayfa Meslekler Bahçıvan Maaşları Ne Kadardır?

Bahçıvan Maaşları Ne Kadardır?

2020 bahçıvan maaşları ne kadar? Bahçıvanlar ne kadar para kazanıyor? Bahçıvan ne kadar maaş alır? Bahçıvan maaşları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Bahçıvan

Şehir merkezlerinin çevre düzenlemelerine verilen önem son yıllarda oldukça arttı. Şehrin temiz olması kadar güzel görünmesi de bir bakıma oldukça önemli. Bu kapsamda belediyede çalışan kişilere büyük görev düşmektedir. Bu kişilerden bir tanesi de bahçıvanlar. Bahçıvanlar sadece belediye bünyesinde değil aynı zamanda özel kuruluşlarda, hastanelerde veya çeşitli bahçe düzenlemesine ihtiyaç duyulan şirketlerde çalışabilmektedirler. Bahçıvanlık son yıllarda hobi olarak yapılan bir meslek dalı olmaktan çıkmış ve artık profesyoneller tarafından icra edilen bir meslek dalı haline gelmiştir. Bir önceki yazımızda bahçıvan nasıl olunur detaylı olarak anlattık. Bu yazımızda bahçıvanlık mesleğini icra edenlerin ne kadar para kazandıklarını anlatacağız.

2020 Bahçıvan Maaşları Ne Kadardır?

Bahçıvan maaşları çalıştığı kuruma göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel itibariyle özel sektörde bahçıvan maaşları 2500 ile 3000 TL arasında değişmektedir. Kamuda ise maaş seçenekleri daha farklı. Kamuda çalışan bahçıvanlar 3 bin TL’nin üzerinde para kazanmaktadırlar. Ancak Cumhurbaşkanlığı gibi kurumlarda çalışanların kazandıkları para daha da fazladır. Buralarda çalışanların maaşları 3500 TL’yi geçmektedir. Sitelerde, apartmanlarda çalışan bahçıvanların maaşları ise genellikle asgari ücret üzerinden verilmektedir.

Bahçıvanlar Ne Kadar, Kaç Para Kazanıyorlar?

Bu yazımızda 2020 bahçıvan maaşları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca bahçıvanlık mesleği hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen TIKLAYIN.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 • 1
  Share

DİĞER BAHÇIVAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, bahçıvan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan bahçıvan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

2 Comments

 1. Mehmeg arikanli

  14 Şubat 2020 at 12:53

  Şirketlerde çalışan bahcivan maaşlari nekadad oldu

  Reply

 2. Serkan

  3 Eylül 2020 at 21:45

  Şehir hastanesinde çalışan bahçıvan maaşları ne kadar bilgi verirmisiniz

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir