Ana Sayfa Şehirler Zonguldak Bakacakkadı Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Bakacakkadı Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

90
işçi alımı

Zonguldak ilimizde yer alan Bakacakkadı Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Bakacakkadı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında büro işçisi alımı yapacaktır. Bakacakkadı Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Bakacakkadı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Belediyemize 5 ay 29 gün süre ile çalıştırılmak üzere “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” uyarınca mevsimlik olarak 1 adet büro işçisi alınacaktır. Alımı yapılacak işçinin başvuruları İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Adayların 27.02.2017 -08.03.2017 tarihleri arasında Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  1. T.C. Vatandaşı olmak,
  2. İş Kanununa göre çalışma vasıflarına sahip olmak,
  3. En az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak,
  4. Mahalli İdarelerde en az 1 yıl çalışmış olmak,
  5. İş ve sosyal hayatta iletişim ve kamu hizmetlerinin sunumunda uyulması gereken usul ve esaslara ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak,
  6. Müracaat tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış olmak.

Bu doğrultuda,

Mevsimlik İşçi Pozisyonu için gerekli sözlü mülakat ve kura çekimi belediyemizde yapılacaktır. Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir. Kura çekimi Başkanlık Toplantı Salonunda 13 Mart 2017 tarihinde yapılacaktır.

Bu kura çekilişi sonucunda Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 12. maddesi uyarınca alınacak işçi sayısının 3 katı kadar asil aynı sayıda yedek aday tespit edilecektir. Kura sonucu tespit edilen adayların sözlü mülakatı 21 Mart 2017 Salı günü saat : 11.00’de Başkanlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir. Kura sonucu ve mülakat sonucu Belediyemiz sitesinden (www.bakacakkadi.bel.tr) duyurulacak olup, tebligat yerine geçecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Bakacakkadı Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve son başvuru tarihi gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Zonguldak Kilimli Belediyesi 50 İşçi Alacak

Zonguldak ilimizde yer almakta olan Kilimli Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında daimi i…