Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Balpark Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Balpark Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

314
Balıkesir Otopark İşletmeleri

Balıkesir Otopark İşletmeleri (BALPARK) Personel, Eleman Alımı 2021

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, il genelinde otopark ve parkomat işletme hizmetini daha profesyonel bir şekilde yönetmek amacıyla geçtiğimiz senelerde Balıkesir Otopark İşletmeleri Tic. Ltd. Şti yani bilinen kısa adıyla Balpark kurumunu açtı. Balpark, Balıkesir ilimizde otopark sorununu gidermek, vatandaşların istedikleri zaman park alanı bulabilmeleri ve hayatı kolaylaştırmak gibi amaçları doğrultusunda kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir.

Balıkesir Otopark İşletmeleri (BALPARK) Güncel İş İlanları 2021

Balpark insan kaynakları tarafından yapılan açıklamada çalışmalarının 2021 yılı içinde de ara vermeksizin devam edeceğini ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaklarını belirtmiştir. Balpark iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

BALPARK İş Başvurusu 2021

Kişi başına düşen araç sayısında Balıkesir ilimiz ilk sıralarda yer almaktadır.  Bu kapsamda hızla artan araç sayısının yaratmış olduğu sorunlara çözüm bulabilmek adına Balpark hizmete açılmıştır. Balpark kurulduğu günden bu yana şehir içi trafiğini rahatlatmak, vatandaşlarımız için adaletli otopark hizmeti sağlamak gibi görevleri başarı ile yerine getirmektedir. Balpark bünyesinde 300’ü aşkın personel çalışmaktadır. Balpark bu personellere yenilerini eklemek istediklerini yayınlamış olduğu iş başvuru formu ile açıklamıştır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolaylıkla Balpark bünyesinde çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular insan kaynakları departmanınca detaylı bir incelemeye tabi tutulacaktır. Başvurusu olumlu bulunan bireyler mülakat aşaması için çağrılacaklardır. Bu sebepten dolayı başvuru formu doldururken, vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olmalı ve eksik bilgiler vermemeye özen göstermelisiniz.

BALPARK İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”http://www.balpark.com.tr/page/insan-kaynaklari”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…