Ana Sayfa Şehirler Bartın Bartın Üniversitesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Bartın Üniversitesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

100
işçi alımı

Bartın Üniversitesi yayınladığı ilan kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti. Bartın Üniversitesi işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı yapacaktır.  Adayların en az ilköğretim en fazla ise lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Bartın Üniversitesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı kapsamında 7 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Bartın Üniversitesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Bartın Üniversitesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Beden işçisi(genel) mesleğinde bahçe işlerinde geçici statüde çalıştırılmak üzere Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığınca ( Ağdacı Kampüsü) 3 kişi (3 ay süreli) ve Yapı İşleri Teknik Dairesi Başkanlığınca (Yazıcılar Kampüsü) 4 kişi (3 ay süreli) olmak üzere toplamda 7 kişilik alım yapılacaktır. 30/03/2017 tarihinde saat 10:00’da Bartın 1. noterinde Kura çekimi yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : 3 KİŞİ BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK VE KÜLTÜR SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI  (AĞDACI KAMPÜSÜ)
4 KİŞİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRESİ BAKANLIĞI (YAZICILAR KAMPÜSÜ) 74200 BARTIN MERKEZ

Bartın Üniversitesi tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru sırasında istenilen belgeler ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bartın İl Özel İdaresi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Bartın İl Özel İdaresi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açı…