Ana Sayfa Şehirler Antalya Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Personel Alımı Başladı! 2022

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Personel Alımı Başladı! 2022

57
baib işçi alımı

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği Personel Alımı Duyurusu yaptı. Bu duyuru kapsamında Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı yapılacağının bilgisi verildi. BAİB kısaltması ile bilinen Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği bünyesinde çalışacak idari memur ve uzman yardımcısı kadrolarında personel alımı ilanını, başvuru formunu, ilan son tarihini ve bunlar gibi ilan detaylarını yayınladı.

batı akdeniz ihracat iş başvurusu
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği İş Başvurusu

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği açıkladığı ilan ile yeni personel alımı iş ilanında yapılacak sınavın sözlü olacağının bilgisini verdi. BAİB bünyesine alınacak personellerin hangi iş kollarında çalışacağını, kadro ünvanı, iş tanımlarını, sınav detaylarını ve kaç kişinin işe alınacağını yazımızda okuyabilirsiniz.

BAİB İş Başvurusu Yapabilmek İçin Başvuru Koşulları Nelerdir?

  • Türk vatandaşı olması,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış erteletmiş veya muaf olması,
  • 2021 Ocak ayı başı itibariyle işe alınacak adayların 36 yaşından gün almamış olmaları,
  • Mesleği yapmasına engel bir özrü bulunmaması.

BAİB Personel Adayları Hangi Kadrolara Neye Göre İşe Alınacak?

  • Uzman Yardımcısı : Lisans işletme, iktisat, kamu yönetimi, hukuk, uluslararası ilişkiler, maliye, istatistik, ekonometri, çalışma ekonomisi, endüstri ilişkileri, uluslararası ticaret bölümleri, siyaset bilimi bölüm mezunları arasından, KPSS P3 puanı ve 2020 veya 2021 yılı İngilizce YDS sınavı 70 puan şartı ile işe alınacaktır.
  • İdari Memur : Lisans  işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, istatistik, ekonometri bölüm mezunları arasından KPSS P3 puanına göre personel alımı yapılacaktır.

BAİB İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği İş Alımı ilanında belirtildiğine göre personel adayları başvurularını 12 Ocak 2022 tarihi son gün olacak şekilde ihracatçı birlikleri genel sekreterliği Antalya evrak birimine istenilen belgeler ile yapabileceklerdir. Yapılacak başvurular ilgili tüm detaylara Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği internet sitesi olan bu adresten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

H&M Personel Alımı ve İş İlanları 2022

H&M Personel Alımı ilanı için başvuru süreci yeni başladı. Ülkemizde bayiliği olan öne…