Ana Sayfa Şehirler Batman Batman Belediyesi İlkokul Mezunu Personel İşçi Alımı Yapacak!

Batman Belediyesi İlkokul Mezunu Personel İşçi Alımı Yapacak!

118
Batman Belediyesi

Batman Belediyesi tarafından yeni bir iş ilanı yayımlandı. Belediye 120 kişilik boş kadro için personel ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Personel alımı kurum dışı olarak yapılacak olup alımlar İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek. Alınacak olan işçiler belediye bünyesinde temizlik personeli olarak görevlendirilecek. Adaylar ilana 22- 26 Nisan tarihleri arasında iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Batman Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Batman Belediyesi işçi alımı ilanına başvuru yapacak adayların taşımaları gereken iş başvurusu şartları, En az ilkokul mezunu olmak, Son 6 ay içerisinde batman ili merkezde ikamet ediyor olmak, 21 yaşından büyük ve 35 yaşını doldurmamış olmak ( 36 yaşından gün almamış olmak ), Askerliğini yapmış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartları aranacaktır. Adaylara 29 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00 mülakat yapılacak olup Mülakatta başarılı olan adaylar noter huzurunda kura ile belirlenecek.

Adaylardan İstenilen İş Başvurusu Belgeleri

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını, Kimlik Fotokopisi, İş Kur İş Arayan Belgesi, Başvuru Dilekçesi, İkametgah belgesi ve adres bilgisi raporu belgesi, Diploma belgesi, Sabıka kaydı belgesi, Askerlik terhis belgesi ile başvuru yapılacaktır. Belgelerini eksik getiren veya başvuru şartlarını taşımayan adayların dosyaları kabul edilmeyecektir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Batman ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…