Ana Sayfa Şehirler Batman Batman Belediyesi İlkokul Mezunu Personel İşçi Alımı Yapacak!

Batman Belediyesi İlkokul Mezunu Personel İşçi Alımı Yapacak!

Batman Belediyesi yayımlamış olduğu iş ilanı kapsamında belediye bünyesine 120 personel, işçi alımı yapacağını açıkladı. Batman Belediyesi iş ilanına başvuru şartları, tarihleri ve başvuru formu detayları haberimizde.

Batman Belediyesi

Batman Belediyesi tarafından yeni bir iş ilanı yayımlandı. Belediye 120 kişilik boş kadro için personel ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Personel alımı kurum dışı olarak yapılacak olup alımlar İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek. Alınacak olan işçiler belediye bünyesinde temizlik personeli olarak görevlendirilecek. Adaylar ilana 22- 26 Nisan tarihleri arasında iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Batman Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Batman Belediyesi işçi alımı ilanına başvuru yapacak adayların taşımaları gereken iş başvurusu şartları, En az ilkokul mezunu olmak, Son 6 ay içerisinde batman ili merkezde ikamet ediyor olmak, 21 yaşından büyük ve 35 yaşını doldurmamış olmak ( 36 yaşından gün almamış olmak ), Askerliğini yapmış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartları aranacaktır. Adaylara 29 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00 mülakat yapılacak olup Mülakatta başarılı olan adaylar noter huzurunda kura ile belirlenecek.

Adaylardan İstenilen İş Başvurusu Belgeleri

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını, Kimlik Fotokopisi, İş Kur İş Arayan Belgesi, Başvuru Dilekçesi, İkametgah belgesi ve adres bilgisi raporu belgesi, Diploma belgesi, Sabıka kaydı belgesi, Askerlik terhis belgesi ile başvuru yapılacaktır. Belgelerini eksik getiren veya başvuru şartlarını taşımayan adayların dosyaları kabul edilmeyecektir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Batman ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

BATMAN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Batman için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Batman için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…