Ana Sayfa Şehirler Bayburt Bayburt İl Özel İdaresi Personel Alımı İlanı

Bayburt İl Özel İdaresi Personel Alımı İlanı

Bayburt İl Özel İdaresi tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında kuruma ait şirkette görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilana başvuru şartları, tarihleri, iş talep formu ve diğer müracaat detayları haberimizde.

Bayburt İl Özel İdaresi

Bayburt İl Özel İdaresi tarafından yeni yayınlanan iş ilanı kapsamında Temizlik personeli, Sekreter, Makine teknikeri ve Harita mühendisi alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar ilana 04.02.2019 tarihi ile 05.02.2019 tarihi mesai bitimine kadar başvuruda bulunabilicekler. Adaylarda aranılan müracaat şartları, başvuru belgeleri ve diğer detaylar yazımızın içeriğinde yer almakta.

Bayburt İl Özel İdaresi Personel Eleman İşçi Alımı 2019

Pozisyon: Temizlik Personeli Sekreter Makine Teknikeri Harita Mühendisi
Sayı: 3 1 1 1
Tecrübe: 5 Yıl Tecrübeli 5 Yıl Tecrübeli

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Bayburt İl Özel İdaresi İş Başvurusu 2019

Başvuru İçin Gerekli Belgeler: Başvuruda bulunacak adaylardan; Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, İkametgah, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma Fotokopisi ( Noter Onaylı ), Sağlık Raporu, Güvenlik Soruşturması Arşiv Araştırması Formu, 4 Adet Fotoğraf ile birlikte şahsen dilekçe ile müracaatları istenmektedir.

İlana Müracaat Koşulları:

  • T.C. Vatandaşı Olmak
  • Kamu Haklarından Mahrum Olmamak
  • 18 Yaşını Doldurmuş Olmak
  • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Olumlu Sonuçlanmak

Başvuru Adresi: Tuzcuzade Mah. Vali Nihat ÜÇYILDIZ Cad. No:7 – Bayburt

İrtibat Kişisi: Hayrettin KOÇYİĞİT – 0 458 211 72 84

Bayburt ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

BAYBURT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bayburt için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bayburt için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…