Ana Sayfa Şehirler Tokat Baydarlı Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Baydarlı Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

67
İşçi alımı

Tokat ilimiz Reşadiye ilçemizde yer alan Baydarlı Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Baydarlı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kanal ve ızgara işçisi alımı ve atık toplayıcısı alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 23 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Baydarlı Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Baydarlı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmelidir. Kendilerine yapılan bildirme rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak listeden çıkarılabilirler.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı veya sms olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekim yeri BAYDARLI Belediye Binasında 28.03.2017 tarih ve saat 14.00 da yapılacaktır. asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Adı Soyadı İlyas DEMİR
Ünvanı Belediye Başkanı
Telefon No 356 474 21 35
E-Posta

Çalışma Adresi : SAĞLIK CAD YÜKSELİŞ MAH 16/3 REŞADİYE TOKAT / TÜRKİYE

Baydarlı Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…