Ana Sayfa Özel Şirketler Beko Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Beko Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

977
Beko Fabrikası

Beko, Koç Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan 1955 senesinde İstanbul ilimizde kurulan beyaz eşya ve elektronik markasıdır.  2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi. Beko ülkemizde en fazla ihracat yapan markalarından bir tanesidir. Çok sayıda ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştirmektedir. Beko insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada 2021 yılının kendileri için önemine değinmiş ve bu sene içinde yatırımlarına, AR-Ge çalışmalarına devam edeceklerini belirtmiştir. Beko bu çalışmalar kapsamında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Beko tarafından yayınlanmış olan iş ilanları, açık iş pozisyonları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Beko Personel Eleman İşçi ve Mühendis Alımı 2021

Beko 2021 yılı itibariyle bünyesinde 15 binden fazla çalışana sahiptir. Tüm bu çalışanları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına tüm gücüyle çalışmaya devam etmekte ve ülkemizin öncü markalarından bir tanesi olmaktadır. Beko 2021 senesinde sadece ülkemizde değil Dünyada bilinen ve tanınan bir marka olma yolunda çalışmalar yapmaktadır. Çeşitli takımlara sponsor olan ve reklam bütçesini neredeyse 2 katına çıkaran Beko, bunun yanında da ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Beko Güncel İş İlanları 2021

Beko bu iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabileceklerdi kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Yine ilanlarda engelli personel alımı, bay ve bayan personel alımları da gerçekleştirilecektir. Beko, görsel iletişim tasarımcısı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, şoför, mühendis, proje asistanı, stajyer alımı gerçekleştirecektir.  Beko ayrıca Beylikdüzü ilçesinde yer alan fabrikası için de işçi alımı yapacaktır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Beko İş Başvurusu 2021

Beko iş ilanları, Arçelik bünyesinde yayınlanmaktadır. Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Beko, Arçelik markası bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir markadır. Beko iş ilanlarına iş başvurusu yapabilmek için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan Arçelik şirketi tarafından yayınlanmış olan iş ilanları sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Burada yazının sonunda yer alan iş başvuru formu sayesinde Beko tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz iş başvurusu sonrasında ön onayı geçerseniz de kadro ve pozisyona göre yabancı dil testi, sayısal ve sözel yetenek testleri ile kişilik envarteri bölümlerine tabi tutulursunuz. Ayrıca Beko insan kaynakları detaylı bir mülakat aşaması uygulamaktadır. Tüm bu aşamaları geçmeniz durumunda bir Beko çalışanı olmaya hak kazanırsınız.  Beko iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beko İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

4 Comments

 1. Dilek

  8 Ocak 2018 at 15:43

  Arçelik fabrikasinda çalışmak istiyorum lise mezunuyum

  Reply

 2. Tugay yalçın

  27 Kasım 2019 at 00:12

  Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vallah yemin 4.350 bor var bu ben ev kira var Bu kira 1.150 TL var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vallah yemin bu ben yemek yok sıfır vallah yemin ben babam annem yok bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.640 TL ben ev kira var Bu kira 1.150 TL bu ben ev hemen tapu yok niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var ben bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım ben telefon whaatsapp 0534 021 7405 tamam

  Reply

 3. Behçet sahin

  2 Ocak 2020 at 15:20

  Selam ben behçet şahin iş için baş vuruşunda bulundum daha önce sonyi fabrikasinda calistim
  05376617571

  Reply

 4. Urkan yasav

  2 Ocak 2020 at 15:24

  Urkan yasav iş incin başvurusunda bulundum deneyimim vardır
  05327339065

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…