Ana Sayfa Şehirler Tokat Bereketli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Bereketli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

89
Personel ilanları

Tokat ilimizde yer alan Bereketli Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Bereketli Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında atık toplayıcısı alımı, haberleşme tesisatı bakım ve onarımcısı alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 22 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Bereketli Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Noterce kura çekimi Reşadiye Noterliği tarafından 26.12.2016 tarihinde saat 10.00 ‘da Bereketli Belediye Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır, isteyenler çekilişi izleyebilecektir. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi Bereketli Belediye Başkanlığı tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge ya da beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Bereketli Belediye Başkanlığı’nın yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere Bereketli Belediye Başkanlığına bildirilecektir. Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara Bereketli Belediye Başkanlığınca tebligat yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır.

Atık Toplayıcısı Alımı : Adayların okuryazar olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca nitelik olarak katı atıkların toplanması sertifikası sahibi olması ve işe alındıktan sonra Bereketli Kasabasında ikamet etmesi gerekmektedir. İlan yayınlandıktan sonra alınan sertifikalar geçersiz sayılacaktır. İlan kapsamında 3 personel istihdam edilecektir.

Haberleşme Tesisatı Bakım ve Onarımcısı Alımı : Nitelik olarak Haberleşme sistemleri uzmanlığı sertifikasına sahip olmak (Kurs yada Seminerden), Yayımlanma tarihinden sonra alınan sertifikalar geçersiz sayılacaktır. İşe alındıktan sonra Bereketli Kasabasında ikamet etmek. İlan kapsamında 2 personel istihdam edilecektir.

Tokat ilinde bulunan Bereketli Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…