Ana Sayfa Özel Şirketler Beyçelik Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu

Beyçelik Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu

1,003
Beyçelik Holding

Beyçelik Holding; Faik Çelik tarafından 1976 yılında kurulmuştur. Firmanın merkez ofisi Bursa’da, yönetim ofisi ise İstanbul’da yer almaktadır. Sektör yelpazesi oldukça geniş olan firma otomotiv, enerji, ısıtma, soğutma, turizm, sigorta ve inşaat alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde 20’den fazla şirketiyle bir çok kişiye iş imkanı sunan holding toplamda 10.000’den fazla kişiye iş olanağı sağlamaktadır.

Beyçelik Holding Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Beyçelik holding faaliyetlerini yürüttüğü alanlar kapsamında firmanın yan kuruluşları olan Beyçelik Gestamp, Beyçelik Gesbey, Sheraton Bursa Hotel, Aloft Bursa Hotel, Bursa Çelik Sigorta ve Panula İnşaat şirketlerininde sahibidir. Beyçelik Holding her yıl mevcut ve yeni projeleri kapsamında da çok sayıda eleman alımı, personel alımı, mühendis alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Beyçelik Holding Güncel İş İlanları 2021

Beyçelik Holding tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; personel, eleman, işçi alımı, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, danışma görevlisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, tekniker, teknisyen, mühendis, ithalat ve ihracat uzmanları, denetçiler, üretim elemanı, vardiyalı çalışacak işçi, turizm sektör elemanları, enerji sektörü elemanları, inşaat sektörü elemanları, sigorta sektörü elemanları gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Beyçelik Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beyçelik Firmasına İş Başvurusu Yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Beyçelik firması bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Beyçelik iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan firma insan kaynakları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden başvuru cv’nizi online olarak firmaya ileterek iş başvurusu yapabilirsiniz. Cv’nizi ingilizce ve türkçe olarak iki şekilde hazırlamanızın, işe alım sürecinde sizi bir adım öne çıkaracağını unutmayınız. Firma bütün yapılan başvurulara geri dönüş yapmaktadır.

Beyçelik Holding Firmasına İş Başvurunda Bulunmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda Beyçelik iş ilanları ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…