Ana Sayfa Şehirler İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

3,428
Devlet Hastanesi

Beylikdüzü Devlet Hastanesi 360 adet yatak kapasitesi ile 2016 yılında sağlık hizmetine açılmıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş sağlıkta kalite standartları kapsamında, personel ve hasta odaklı bir yönetim anlayışıyla, modern ve ileri teknolojiyle hizmet vermektedir. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, iş başvurusu formu doldurmak için ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Beylikdüzü Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Beylikdüzü Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, hasta bakıcı alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı (Tekniker, Teknisyen) alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Personellerde Aranılan İş Başvurusu Şartları Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İş İlanları 2021

Beylikdüzü Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Beylikdüzü Devlet Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Beylikdüzü Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi İş Başvurusu Formu Doldurmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Beylikdüzü Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

12 Comments

 1. Aslan

  9 Haziran 2020 at 19:33

  Hastanelerde hasta karşılama olarak çalışmak istiyorum

  Reply

 2. Jale

  12 Ekim 2020 at 23:25

  Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak istiyorum Atatürk Havaalanı özel güvenlik görevlisi olarak 3 yıl çalıştım Tpss sertifikam var önlisans menzunuyum 3.üniversitemi okuyorum lütfen işe çok ihtiyacım var 05349553200

  Reply

 3. TUĞBA

  31 Ekim 2020 at 21:15

  HASTA KARŞILAMA OLARAK BAŞVURU YAPMAK İSTİYORUM

  Reply

 4. Sedef

  30 Aralık 2020 at 02:39

  Hasta kabul yetkilisi olarak haseki hastanesinde 4 yıl, şafak hastanesinde de yine aynı pozisyonda görev aldım. Acil işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Reply

 5. GİZEM

  8 Ekim 2021 at 11:16

  HASTA DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPMAK İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER.

  Reply

 6. GİZEM

  8 Ekim 2021 at 11:18

  HASTA DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPMAK İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER. DAHA ÖNCE ÖZEL ATAKÖY HASTANESİNDE GÖREV YAPTIM 5 YIL KADAR DENEYİMİM VAR

  Reply

 7. Ozge

  1 Kasım 2021 at 19:13

  Temiz personeli olarak 4 yıl taksim eğitimde araştırmada Hastanesi’nde calistim3 yıl özel kolanda çalıştım..

  Reply

 8. Hafize satman

  15 Kasım 2021 at 13:30

  Merhaba Büyük çekmecede oturuyorum Hasta bakıcı portörlük Gezi teknik üniversitesi Uzaktan eğitim aracılığıyla Hasta ve yaşlı bakımı sertefika sahibiyim ve özel Beykent üniversitesi Hastanesi Yoğun bakım ünitesinde Bir yıl Altın çağ Hasta ve yaşlı bakım merkezinde bir yıl ve Evde yaşlı ve hasta bakıcısı olarak bir yıl tecrübem var toplamda bu alanda üç yıllık tecrübem. Var hastanenize hasta bakımı ve portör olarak bütün servislerinde tecrübeli olarak çalışmak istiyorum Teşekkür Ederim.

  Reply

 9. Pınar degirmenci

  15 Aralık 2021 at 23:51

  Hasta karsılamada banko gorevlısı olarak il basvurusunda bulunmak istiyorum

  Reply

 10. Safiye

  29 Aralık 2021 at 22:15

  Temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum daha önce özel hastane deneyimim vardir

  Reply

 11. Selma kose

  14 Kasım 2022 at 08:10

  Selma Köse İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyorum 4 yıl Özel hastanede temizlik görevlisi olarak çalıştım tecrübeliyim işsizim çok ihtiyacım var

  Reply

 12. Selma kose

  14 Kasım 2022 at 08:14

  Selma Köse 4 yıl Özel hastanede çalıştım tercümeliyim işsizim çok ihtiyacım var İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…