Ana Sayfa Şehirler Ankara Beypazarı Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Beypazarı Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

423
İşçi alımı

Ankara ilimizde yer alan Beypazarı Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile ilköğretim mezunu işçi alımı yapacağını açıkladı. Beypazarı Belediyesi iş ilanı kapsamında cenaze levazımatçısı alımı gerçekleştirilecektir. İşçi alımı ilanı kapsamında 2 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 20 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. Beypazarı Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilgili diğer tüm detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Beypazarı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uymayan adayların belge kontrolü yapılacak olup yanlış başvuruda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecek ve noter kurasına dahil edilmeyecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden ve İşkur İl/Şube Müdürlüklerimizden başvuru yapabilirler. Kamu kurum ve kuruluşların sürekli (daimi), geçici taleplerine yapılan başvurularda, kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde Kayıtlı Adresleri dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgelemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuruların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Talebe başvuru yapacak olan adayların MEB onaylı cenaze hizmetleri kurs bitirme belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapacak olan adayların için 31 Mart 2017  tarihinde saat 09:00 ile 18:00 arasında Beypazarı Belediyesinde kura çekimi gerçekleştirilecektir. İsteyen adaylar kura çekimini canlı olarak izleyebilirler.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Cenaze Levazımatcısı

Çalışma Adresi : BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI  BEYPAZARI ANKARA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Beypazarı Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, son başvuru tarihi ve kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanan diğer tüm ilanlara Beypazarı Belediyesi iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

MİT Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Milli İstihbarat Teşkilatı yada herkes tarafından bilinen kısa adıyla MİT, Türkiye Cumhuri…