Ana Sayfa Şehirler Ankara Bilkent ve Bursa Şehir Hastanelerine Personel Alınacak

Bilkent ve Bursa Şehir Hastanelerine Personel Alınacak

201
Şehir Hastanesi

Türkiye genelinde yapılan ve yapımına devam edilen Şehir Hastaneleri‘ne personel alımı ve eleman alımlarına son dönemde hız kesmeden devam ediliyor. Daha önce yayınlamış olduğumuz ilanlarda personel alımı yapılacağına yer vermiştik. Yeni yayınlanan ilanlar Ankara Bilkent ve Bursa Şehir Hastaneleri adına yapılacak. 10 farklı ilan üzerinden boş kadrolar için yapılacak alımlarda çok sayıda personel alınacağını belirtmek isteriz. İlanlara dair başvuru şartları ve tarihleri yazımızın devamında yer almaktadır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Ankara ilimizde açılmış ve faaliyetlerine başlamış olan Bilkent Şehir Hastanesi bünyesine dezenfeksiyon elemanı, sterilizasyon ünitesi elemanı, insan kaynakları ve ön muhasebe elemanı, sterilizasyon ünitesi lojistik elemanı kadrolarında alımlar yapılacak olup başvurular alınmaya başlanmıştır. İlanlar özel bir kariyer sitesi üzerinden alınmaktadır. Başvuru linki yazımızın sonunda yer almaktadır. Başvuru yapmadan önce ilanda belirtilen iş başvurusu şartlarını detaylı incelemeniz önemlidir.

Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Bursa Şehir Hastanesi bünyesine yapılan alımlarda ise fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı, radyoloji teknikeri, tıbbi raportör, saç ekim hemşiresi, birim yöneticisi ve diğer hastane içi pozisyonlarda görevlendirilmek üzere genel başvuru kadrosu üzerinden ilanlara yer verilmiştir. Alımlar özel bir kariyer sitesi üzerinden yapılmakta olup başvuru linki aşağıda verilmiştir. İlanlara başvuruda bulunmadan önce siteye üye olmanız ve özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Ardından belirtilen ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Bilkent Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı ilanı için TIKLAYIN
  • Bursa Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı ilanı için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…