Ana Sayfa Şehirler Ankara Bilkent ve Bursa Şehir Hastanelerine Personel Alınacak

Bilkent ve Bursa Şehir Hastanelerine Personel Alınacak

Bilkent ve Bursa Şehir hastanelerine ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar arasından en az lise mezunu personel ve eleman alımı yapılacaktır. Başvurular alınmaya başlamıştır. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde.

Şehir Hastanesi

Türkiye genelinde yapılan ve yapımına devam edilen Şehir Hastaneleri‘ne personel alımı ve eleman alımlarına son dönemde hız kesmeden devam ediliyor. Daha önce yayınlamış olduğumuz ilanlarda personel alımı yapılacağına yer vermiştik. Yeni yayınlanan ilanlar Ankara Bilkent ve Bursa Şehir Hastaneleri adına yapılacak. 10 farklı ilan üzerinden boş kadrolar için yapılacak alımlarda çok sayıda personel alınacağını belirtmek isteriz. İlanlara dair başvuru şartları ve tarihleri yazımızın devamında yer almaktadır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Ankara ilimizde açılmış ve faaliyetlerine başlamış olan Bilkent Şehir Hastanesi bünyesine dezenfeksiyon elemanı, sterilizasyon ünitesi elemanı, insan kaynakları ve ön muhasebe elemanı, sterilizasyon ünitesi lojistik elemanı kadrolarında alımlar yapılacak olup başvurular alınmaya başlanmıştır. İlanlar özel bir kariyer sitesi üzerinden alınmaktadır. Başvuru linki yazımızın sonunda yer almaktadır. Başvuru yapmadan önce ilanda belirtilen iş başvurusu şartlarını detaylı incelemeniz önemlidir.

Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Bursa Şehir Hastanesi bünyesine yapılan alımlarda ise fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı, radyoloji teknikeri, tıbbi raportör, saç ekim hemşiresi, birim yöneticisi ve diğer hastane içi pozisyonlarda görevlendirilmek üzere genel başvuru kadrosu üzerinden ilanlara yer verilmiştir. Alımlar özel bir kariyer sitesi üzerinden yapılmakta olup başvuru linki aşağıda verilmiştir. İlanlara başvuruda bulunmadan önce siteye üye olmanız ve özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Ardından belirtilen ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Bilkent Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı ilanı için TIKLAYIN
  • Bursa Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı ilanı için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ANKARA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Ankara için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Ankara için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…